Wpis z mikrobloga

@ElLama: xD i zawsze te etykiety z dupy, gdzie owocem leśnym była...truskawka?! a w składzie jabłko wiedzie prym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fizzly: Podziękuj rządowi który wymaga 20% soku w napoju żeby nie płacić opłaty cukrowej, mnie już #!$%@? strzela jak widzę Tigery czy napoje od Food Care ktore za #!$%@? nie trzymają smaku między partiami i raz pijesz coś cudownego, a innym razem
  • Odpowiedz
@Lipathor: Zwykle była monstrualnie duża ta poziomka i pewnie smaku poziomki w napoju nie uświadczyłeś, ale to drugie to tylko moje domysły, bo dawno nie próbowałem nic o smaku "owoców leśnych".
  • Odpowiedz
Podziękuj rządowi który wymaga 20% soku w napoju żeby nie płacić opłaty cukrowej


@Artrix: Aha to wina rządu, że w piwie które jest o smaku "kiwi", soku jabłkowego jest 40%, a soku z kiwi 0,1% xD
Boże jaki ten rząd jest zły i okropny xD
  • Odpowiedz
@PanEkspertErbo: Nie wiem jak to wygląda w piwie, mówię na przykładzie "klasycznego" energetyka który ma wrzucone 20% soku jabłkowego żeby nie płacić tej bezsensownej opłaty
  • Odpowiedz
Nie wiem jak to wygląda w piwie, mówię na przykładzie "klasycznego" energetyka który ma wrzucone 20% soku jabłkowego żeby nie płacić tej bezsensownej opłaty


@Artrix: Ale nikt tu o energetykach oprócz ciebie nie pisał. Komentowałeś wpis gdzie była mowa o wielu smakach i producent sprzedawał sok jabłkowy jako truskawkę czy owoce leśne.
  • Odpowiedz