Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
czy to ja jestem #!$%@?


@AnonimoweMirkoWyznania: Mogę wydać opinię tylko na podstawie wpisu i tego, jak ja bym się zachowała w podobnej sytuacji.

Czyli:
1. Laska pyta, czy "coś robimy", co sugeruje, że nie oczekuje gotowej niespodzianki, tylko chce zaplanować coś wspólnie.
2. Świętować i spędzić miło czas można również bez wydawania kasy.

Odpowiedź na Twoje pytanie:
Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a dlaczego to facet ma zawsze coś robić? dlaczego kobieta nie może zrozumieć że facet jest w ciężkim stanie bo widzi co się dzieje to zamiast zacząć kumać to jeszcze dokręca śrubkę.


@ciasteczkowy_otwur @brere : lol... przecież ona zapytała czy coś robimy aby wspólnie coś zorganizować. Nie powiedziała "co planujesz".

Autor jest burakiem bo wystarczy podjechać w fajne miejsce na zachód słońca z kocykiem i butelką wina lub wspólnie przygotować fajną kolację
@ciasteczkowy_otwur: > a dlaczego to facet ma zawsze coś robić? dlaczego kobieta nie może zrozumieć że facet jest w ciężkim stanie bo widzi co się dzieje to zamiast zacząć kumać to jeszcze dokręca śrubkę.

Zauważ że OP napisał że jego loszka powiedziała "czy robimy coś na rocznicę"? Więc wygląda jakby to miała być wspólnie zorganizowana rocznica. Ale OP woli nic nie robić bo nie ma pieniążków ¯\_(ツ)_/¯
nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje


@AnonimoweMirkoWyznania: takie? pozwem rozwodowym.

czy to ja jestem #!$%@? ?


@AnonimoweMirkoWyznania: jezeli wczesniej nie zdradzala oznak bycia glupia kwoka to nie-masz pecha. Jezeli byly red flags to tak, jestes #!$%@?.

Generalnie to traktuj kobiete jako najstarsze dziecko w domu. Trzeba spelniac emocjonalne zachcianki bo i dzieci i kobiety je maja, ale nalezy stawiac granice i nie pozwalac na sobie nic
@Diamond-kun: może nie doczytałem bo akurat kawa weszła, ale to nie zmienia nic bo baba zamiast jako partner w związku próbować sytuację jakoś ogarnąć to zaraz robi awantury i foch XD, piąta rocznica, wszystko podrożało w hooy, wojna w powietrzu a jej tylko w głowie foch XD
Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba było odpowiedzieć, czy już coś zaplanowała... no i opłaciła oczywiście, bo nie rozumiem dlaczego to tylko facet ma planować i płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)