Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
  • Odpowiedz
wy chyba jesteście nie do rozwinięci że tego nie rozumiecie, jakby mi ktoś tak powiedział że nie robi czegoś bo ma jakieś obawy nie bezpodstawne to na pewno bym nie wyzywał kogoś od buraka albo dusigrosza i walił fochem, tak się zachowuje jakieś nie do rozwinięte gówniarstwo, gdzie szacunek do drugiej osoby ito niby jeszcze partnera życiowego


@ciasteczkowy_otwur: no ale poziom dyskusji xD

A to właśnie OP sprowadził 5-tą rocznicę do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Typie, słabo się zachowałeś. Jeśli masz normalną różową, to przecież zrozumie, że Twoja firma może mieć gorsze momenty. Możecie wspólnie zorganizować jakiś wypad na piwo czy do niedrogiej restauracji, życzyć sobie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i miło spędzić czas. Ja na przykład świętowałam walentynki rezerwując stolik w kawiarni, a mój chłopak się mi odwdzięczył zapraszając mnie do indyjskiej restauracji. A oboje nie jesteśmy zamożni.
Było powiedzieć, mamy problemy
  • Odpowiedz
wszyscy doskonale wiemy, że jeśli partnerka mówi ci 'poróbmy coś w rocznice' to ma na myśli wyjazd weekendowy #!$%@? wie gdzie, kolacje, albo prezent najlepiej w postaci biżuterii


@eltanol3000: współczuję ci kobiet spotkanych w życiu xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę, że większość głosów broni różowej i jedzie po Tobie. Fakt, trochę słabo sformułowałeś odpowiedź. Ponieważ staram się nie zakładać najgorszego, to zakładam, że nie jest tak, że różowa i związek są Ci obojętne. Wiem, że są faceci, którzy pomimo, że kochają swoje kobiety to należą do niezbyt wylewnych typów i romantyczne randki czy jakieś tam Walentynki ich nie kręcą. Są też tacy, którzy okazują miłość poprzez konkretne czyny,
  • Odpowiedz