Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Najbardziej plusowane komentarze: "Jak śmiesz chamie tak brzydko się odezwać do swojej pani?!"
Jak na tym rynku świń ma być dobrze, jak facet nie może bezpośrednio się komunikować, bo się przewrażliwione księżniczki obrażają? No jak tu was traktować poważnie? Skupiacie się na formie zamiast zaproponować coś konstruktywnego. Co to za związek, w którym trzeba obchodzić się z drugą stroną jak z porcelaną, czy kimś niezrównoważonym? Jedno niefortunne sformułowanie i
  • Odpowiedz