Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: mogłeś rzucić "ok, skoro robiMY coś razem, to dorzuć się połowę, bo słabo z hajsem". Wytrzymałeś z taką aż 5 lat? Mam nadzieję, że chociaż dobra w łóżku, bo szkoda życia na taką niekumatą pijawkę
¯\_(ツ)_/¯

Żadna kobieta, z którą się spotykałem, nie czekała na mój portfel . Wszystko na pół i to z ich inicjatywy. Polecam zmienić model, póki nie złapała na dziecko.
@AnonimoweMirkoWyznania: No i baba ma racje XD jakbym coś takiego usłyszała to byłoby mi bardzo przykro a NIGDY nie oczekiwałam wydawania na mnie milionów, w zasadzie to się czuje głupio jak się na mnie wydaje pieniądze w związku, zreszta jeśli twoim jedynym problemem w wymyśleniu czegoś na rocznice są pieniądze, to naprawdę słaby z ciebie chłop - tak jak mówią ci wyżej, wystarczy pomysł, kwiaty, jakis piknik czy wyjazd nad jeziorko