Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś #!$%@?, bo sprawiłeś przykrość. Ona nie pytała, czy jej na piąta rocznice kupisz torebkę za 3k, tylko co robicie. Mogłeś powiedzieć, ze proponujesz cokolwiek... restauracja, kino, masaż w domu. A ty odpowiedziałeś jak burak.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo, dobór słów niezbyt trafny ale skoro zna Cię tyle lat to raczej wie, że Adam Mickiewicz to z Ciebie nie będzie i potrafisz coś walnąć. Jak jej przejdzie to po porostu powiedz, że nie chciałeś jej sprawić przykrości i zapytaj co by chciała robić i że się postarasz żeby ten dzień był dla Was wyjątkowy czy coś tam
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: A gdzie jest napisane, że to on ma coś robić, skoro wyraźnie jest "ROBIMY" a nie "ZROBISZ"? To jest tekst bardziej zapraszający do dyskusji nad tym jak fajnie razem spędzić czas, a nie wyciągający z niego kasę. Wystarczyło powiedzieć "nie wiem kochanie, ostatnio jest trochę ciężej z pieniędzmi, może masz jakiś pomysł?". I cyk miły wieczór przy pizzie i planszówkach lub wyjście do klimatycznej kawiarni zaproponowane przez nią. To
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i baba ma racje XD jakbym coś takiego usłyszała to byłoby mi bardzo przykro a NIGDY nie oczekiwałam wydawania na mnie milionów, w zasadzie to się czuje głupio jak się na mnie wydaje pieniądze w związku, zreszta jeśli twoim jedynym problemem w wymyśleniu czegoś na rocznice są pieniądze, to naprawdę słaby z ciebie chłop - tak jak mówią ci wyżej, wystarczy pomysł, kwiaty, jakis piknik czy wyjazd nad jeziorko nie kosztuje nie wiadomo ile

Jak dla mnie nie dość ze gołodupiec, co jeszcze można przełknąć jeśli samemu jest się pracująca, niezależna babka, ale do tego wszystkiego jeszcze k*rwa leń

I nie zrozum tego zle, ja w większości tylko na takich trafiałam w życiu wiec mnie to nie zaskakuje szczególnie XD

Ale no nie dziwie się jej #!$%@?

Piec lat z jednym chłopem a ten jej wyjeżdża ze szkoda mu siana na jakies uczczenie rocznicy, jeszcze w ogóle jakby ono było w ogóle potrzebne do fajnego spędzenia czasu XD chyba bym #!$%@?ęła gdybym coś takiego teraz usłyszała i poważnie bym się zastanowiła nad przyszłością czegoś takiego, to jak w ryj
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: No #!$%@? napisał jak burak, że nie chce mu sie hajsu wydawać, a ona słusznie dostała piany, bo to było niemożebnie chamskie XD To chyba ty masz problemy z czytaniem typie, albo jesteś takim samym społecznym niczym jak op. Nie pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krysztalowa: z jego strony to było chamskie? bo powiedział prawdę że ma ciężką sytuacje XD? ale już wyzywanie go od buraków prostaków i że się skompromitował to nie jest chamskie? XD XD zwykłe gówniarskie zachowanie rozpieszczonej rozwydrzonej nastolatki, jak dostał by raka i nie mógł by czegoś zrobić to pewnie baba wyzywała by go od leni i oszustów bo symuluje, a choroba by się rozwijała powolutku.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: a gdzie ja napisałam, że to on ma coś zorganizować? Przestań się na siłę doszukiwać rzeczy, których nie ma po to żeby wpasować to do swojego światopoglądu gdzie wszystkie kobiety są kapryśnymi księżniczkami z roszczeniową postawą
  • Odpowiedz