Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
@AnonimoweMirkoWyznania: byqu babie nie wytłumaczysz xD
w związkach gówno je obchodzą pieniądze, bo są przyzwyczajone do tego, że są i w dupie mają skąd chłop je weźmie i ile go to kosztuje. jakieś firmy, stres? kurła seba przecież więcej niż ja zarabiasz o co ci chodzi?


także miras leć do jakiejś pandory czy innego apartu, kup jej kwiaty i licz na to że królewna sie przejedna.

do mirasów co twierdzą, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciasteczkowy_otwur: no też bym się #!$%@?ł, gdyby druga połówka nawet nie była gotowa spędzić czasu jakoś specjalnie razem, kiedy to jest darmowe. Zrobić piknik prosty w miejskim parku, pojechać nad jezioro ma długi spacer, zrobić wycieczkę do ciekawego miejsca pod miastem, jest sporo opcji na tanie spędzanie czasu razem.

No tak, jak dzieją się złe rzeczy dookoła, nie można się cieszyć I chociaż jednego wieczoru spędzić jakoś specjalnie, tylko trzeba pracować
ChłodnyBydlak: skąd w ogóle to twierdzenie wszystkich, że dziewczyna opa liczyła na drogie rozrywki i że on ma wszystko wymyślić? xD

Zapytała go czy coś planują, może miał już coś w głowie, a jeśli nie to byl to moment żeby o tym porozmawiać i potencjalnie zaplanować coś razem. Op jednak na neutralne pytanie, od razu wyjechał z tekstem, że szkoda mu hajsu xD Dziewczyna opa w tym momencie skupila się nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co to za problem iść do jakiejś knajpy na kolacje? Przecież nie trzeba od razu jechać na Karaiby. Nawet w sumie do tej knajpy nie trzeba iść. Jest tyle ciekawych pomysłów, jechać w jakieś miejsce autem i posiedzieć pooglądać jakieś widoki, czy nawet w domu jakąs kolację zrobić...

No chyba, że nie masz na to wyjście do knajpy, to wtedy po prostu zamknij tą działalność i idź na etat
knur: Ale się różowe sfajdały w komentarzach, w sumie to było do przewidzenia, ale aż sam jestem zaskoczony jak bardzo.

Nie chcę Cię Kolego kopać jak leżysz, ale sam tak nauczyłeś to teraz masz. Sam już ten tekst o tym że się skompromitowałeś to już potwierdza jaka to jest księżniczka. Z tego nie ma odwrotu, bo jak przez x lat co okazja to starasz się przebić to co zorganizowałeś poprzednio to
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś "#!$%@?" jakby mi różowa tak powiedziała to mega smutno mi by było.
No ale z tego co poznałem ludzi, prowadzenie biznesu wiąże się z pewnymi priorytetami i nie czaisz takich ciepłych bliskościowych rzeczy. Pewnie jakbyś miał wybierać kariera a różowa to wybrałbyś karierę i tutaj jest pies pogrzebany.
a dlaczego to facet ma zawsze coś robić?


@ciasteczkowy_otwur: a gdzie to wyczytałeś? z relacji OPa widać pytanie "robimy coś na rocznicę" więc żona chciała pogłówkować co zrobić a on odpowiedział jak burak który ma to w dupie.

Głupie "biznes słabo idzie to nie ma forsy ale może kupimy wino i pójdziemy na piknik do parku jak za szczenięcych lat?" już by coś tam pokazało zaangażowanie... Nie ogarniam, przecież z
@gatineau: @Diamond-kun: wy chyba jesteście nie do rozwinięci że tego nie rozumiecie, jakby mi ktoś tak powiedział że nie robi czegoś bo ma jakieś obawy nie bezpodstawne to na pewno bym nie wyzywał kogoś od buraka albo dusigrosza i walił fochem, tak się zachowuje jakieś nie do rozwinięte gówniarstwo, gdzie szacunek do drugiej osoby ito niby jeszcze partnera życiowego XD