Wpis z mikrobloga

Nudze sie więc sie zesram.
Jak mnie irytuje ta naklejka.

Nie debile. To samochody są wszędzie, a wy występujecie sporadycznie.
To wy uwazajcie zeby nie zrobic krzywdy sobie, a tym bardziej komus innemu.

Jak będziecie jeździć bezpiecznie to zminimalizujecie ryzyko rozje.... sie o samochod, z kierowcą, który nie zauważył w lusterku, ze zapieprzacie 200km/godz na ograniczeniu 90.
#motoryzacja #samochody #motocykle #ruchdrogowy
Pobierz
źródło: comment_1651781875l2pb2FOA6wJ8aGUkuqNOQx.jpg
  • 14
Nie debile. To samochody są wszędzie, a wy występujecie sporadycznie.


@erebeuzet: Tak

, ale:

To wy uwazajcie zeby nie zrobic krzywdy sobie, a tym bardziej komus innemu.

Nie...
Motocyklem ani autem nikomu spontanicznie przed maskę albo od boku nie zajeżdżam / nie spycham z drogi. Na motocyklu już miałem masę takich sytuacji że ktoś mi zajeżdżał drogę, stąd wyznaję zasadę - zero aut obok ani przede mną jak jadę na moto.
@erebeuzet: generalnie masz rację, choć reprezentujesz typowe dla wykopu dyletanctwo i narzekanie :) osobiście jeżdżę po swojemu, ale faktycznie czasem zdarzy się, że po zobaczeniu naklejki spojrzę dodatkowo w lusterko i zjadę przeciskającemu się typowi, ktoremu ustąpią też inni kierowcy widząc moją reakcję. I choć wkurza mnie to czasem, ze motocyklisci myślą że naprawde widać ich w lusterkach i że patrzy się w nie rownie czesto jak na drogę, to z
@cyconiusz ja akurat robie tak samo. Jak widzę motocykl jadący między pasami zjezdam maksymalnie do krawędzi jezdni i tez sprawia mi to prymitywną satysfakcje, ze ułatwiłem przejazd.

@Wyrewolwerowanyrewolwer oczywiście, ze to działa w dwie strony i dla mnie każdy pojazd na drodze jest uczestnikiem ruchu z takimi samymi prawami jak ja w aucie.

Ta naklejka dziala na mnie tak jak te na golfikach pilowanych na recznym na parkingach marketów.
rozje.... sie o samochod, z kierowcą, który nie zauważył w lusterku, ze zapieprzacie 200km/godz na ograniczeniu 90


@erebeuzet: no zdaniem wykopkow z innego wpisu o wyrpzedzaniu na autostradzie to winny jest ten co jedzie zgodnei z przepisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)