Wpis z mikrobloga

Ale jaja, Krzychu z uwodzenia w dzień dalej działa. Macie jeszcze 21 minut 37 sekund żeby obejrzeć ten film, ponieważ tera jest 90% zniżki i kurs kosztuje jedynie 500zł, za 21 min i 37 sekund będzie kosztował 5000zł

#tinder #badoo #blackpill #redpill #pua #mgtow #cope #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #rozowepaski #p0lka #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #samotnosc
Pozytywny_gosc - Ale jaja, Krzychu z uwodzenia w dzień dalej działa. Macie jeszcze 21...
  • 24
@Pozytywny_gosc: To wszystko funkcjonuje tylko dlatego że jest cała masa desperatów co nie wiedzą już co z sobą zrobić bo nie mają pojęcia jak znaleźć dobie kobietę albo mają zablokowany rynek matrymonialny. To czy jest to w dobie neta nie ma większego znaczenia. Owszem, jest dostęp do informacji ale oni tak prowadzą ten swój marketing, że można mieć wrażenie że bez ich pomocy ani rusz.
@Pozytywny_gosc: źle bo on na przykład nagrywa odcinek gdzie mówi o negatywnych emocjach i oglądając tylko i wyłącznie "ten" odcinek można odnieść wrażenie że to jest jego główny przekaz (jak na załączonym obrazku). Natomiast on w różnych materiałach mówi o całej masie wielu rzeczy.
Druga sprawa to wszystko o czym mówi można zaobserwować u normalnych ludzi którzy nawet o pua nie słyszeli. Dlaczego? Bo taki mają charakter/wzorce/wychowanie ¯\_(ツ)_/¯
@puto: widzę że #cope u ciebie silny. Pua to był i zawsze będzie scum, oszukiwanie zakolaków 5/10 165 i naciąganie na kasę.

Alpha facetem albo się jest, albo nie. Żadne poradniki tego nie zmienia, ani sztuczne zachowania i manipulacja. To raz.

A dwa - podryw nie istnieje. Albo się podobasz lasce z wyglądu - wtedy nie ważne czy jesteś Alpha, dominujący , uległy, niesmaly - skoro laska cię wybrała to praktycznie
@puto: Oczywiście, że tak. Postać Fanggottena można lubić lub nie i każdy ma do tego swoje święte prawo, ale nazywanie kogokolwiek klaunem dla tego, że śmiał skrytykować jakiegoś żałosnego peta żerującego na pewnym nawet upośledzeniu społecznym niektórych osób oraz ich kompleksach i nieporadności życiowej jest po prostu no słabe bardzo.
@Pozytywny_gosc masz wyprany łeb za bardzo. On wiele rzeczy mowi takich ktorych swieżaki nie wiedzą. Ilu ja gosci widzialem w klubie ktorzy stoją przy parkiecie stoją z kubkiem piwa i się patrzą. Albo jakiegoś goscia co przy pustym parkiecie niezdarnie się buja przy dwóch laskach i nie wiedzieć czemu się ciagle odsuwają xD jak bym tak robił to efekt mialbym taki sam. Nie licząc półboga 10/10 ale zycie nie jest zero jedynkowe.
@puto: chłop gada bzdury. Do klubu właśnie idziesz jak jesteś dynamicznym ekstrawertykiem pół bogiem CHADEm.

Swego czasu byłem rok dwa wkręcony w pua, chodziłem sam po klubach i zagadałem do ok 500 bab i wiesz co z tego wyszło? Gówno. Nie przeskoczysz genów, jak jesteś introwertykiem to będziesz miał max 20% skilla normika ekstrawertyka po kilku latach maxxowania gadki, zwykły cope.

A na tinderze przez kilka lat udało mi się pójść
chodziłem sam po klubach i zagadałem do ok 500 bab


@Pozytywny_gosc: kurna 500 bab robi wrażenie ale kluby to akurat jedno z najgorszych miejsc do wyrywania lasek zwłaszcza te na rynku. W studenckich przyuczelnianych jest dużo lepiej. Mówię to z doświadczenia ale akurat fryw mówi to samo. Wiadomo że część koloruje pod marketing ale są tam rady które choćby pokazują jak to wszystko działa ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Pozytywny_gosc: Taka prawda. Jak koleś się spodobał lasce, to leci z górki, nawet jak się zbłaźni w jakiś sposób ( wtedy to jest słodkie, a nie obleśne jak u kartoflanego zakolaka 165cm). Dopiero później, jeżeli rozmowa się nie klei, to nic z tego nie będzie i nara. Brzydki koleś, nawet jak będzie dawał z siebie 200%, nie przeskoczy tego, jeśli nie wpadł dziewczynie w oko. Ten cały frywolny robi niezłą kasę
kurna 500 bab robi wrażenie ale kluby to akurat jedno z najgorszych miejsc do wyrywania lasek zwłaszcza te na rynku. W studenckich przyuczelnianych jest dużo lepiej. Mówię to z doświadczenia ale akurat fryw mówi to samo. Wiadomo że część koloruje pod marketing ale są tam rady które choćby pokazują jak to wszystko działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@puto: moim zdaniem wcale nie.

Klub to jest bardzo dobre