Wpis z mikrobloga

W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #zalesie
cebulkadeals - W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wy...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • 125
@basalyk44: właśnie poniżam się i piszę do niego ಥ_ಥ


@cebulkadeals : Robisz największy błąd. Żona mnie zdradziła po 15 latach związku, później chciała się rozstać. Powiedziałem, że ok. Bolało jak #!$%@?, ale nie inicjowałem żadnego kontaktu i jeśli rozmawialiśmy to tylko na temat naszego dziecka. Zająłem się sobą, kupiłem mieszkanie, często zabieram małą do siebie, wychodzę ze znajomymi, bawię się, wyglądam lepiej niż wcześniej. Powoli wszystko przechodzi, a żona chyba żałuje
  • Odpowiedz
  • 22
@cebulkadeals

1. 32 lata
2. 17 lat małżeństwa
3. Ślub w wieku 15 lat? XDXDXDXD
Co może się nie udać XD XD

Ile lat mają wasze dzieci? Pewnie już prawie pełnoletnie XD
  • Odpowiedz
@cebulkadeals: trzymaj się mirabelko ()()() na prawdę #!$%@? tego idiotę, bo nie zasługuje na to, żebyś się dla niego poświęcała szczególnie jak tego w ogóle nie docenia. Jak pisał pewien mirek wyżej, najgorsze jest rozpamiętywanie tego, wiem to z własnego doświadczenia jeśli chodzi o odrzucenie.
  • Odpowiedz
  • 43
@cebulkadeals no no, spoko. Czyli typowa patologia - ciąża w gimnazjum. U mnie w 2 klasie gimbazy też to było. Cała szkoła huczała, a wychowawczyni miala obsrane gacie jak to wyszło. Ślub też jakoś rok później był. Pamiętam, że w tamtym momencie patrząc na tych "zakochanych" myślałem: ciekawe za ile lat będzie rozwód. Kilka lat wytrzymali.

No cóż, biedota umyslowa rozmnaża się najszybciej.

Ja ją Twoim miejscu bym się cieszył i dziwił,
  • Odpowiedz
  • 10
@basalyk44: Ja z tych kobiet co za bardzo się starają.


Ha ha ha ha ha. No na pewno.
Każda typiara tak mówi

Ciekawe tylko czego nam tu nie mówisz, jakie jazdy odwalalas, że koleś nie wytrzymał.
  • Odpowiedz