Wpis z mikrobloga

W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #zalesie
cebulkadeals - W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wy...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • 3
@ziuaxa: jak już pisałam nie chce kolejnego związku. Czuję się jakbym przegrała życie


No to nic dziwnego akurat, bo przegrałaś. XD

Poza tym ja nic nie mówiłem o związku. Zobaczysz, że nie minie dużo czasu, a będziesz dawała na lewo i prawo na Tinderku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@cebulkadeals: trzymaj się Mirabelko, teraz wydaje Ci się że świat się zawalił, nigdy więcej innego związku, ale ludzka psychika jest mocna, czas uleczy rany, wyjdziesz mocniejsza i się poukłada :) byle po drodze nie zrobić nic głupiego. Trzymam kciuki za Ciebie i dzieciaki!
  • Odpowiedz
Po pijaku się nie liczy

#anonimowemirkowyznania
Jestem kobietą i czuję się przegrywem(tak wiem wg was mirki to nie możliwe).
Mam lekko ponad30 na karku, trójkę dzieci w wieku 1,5 roku, 5lat i 15lat(młodo urodziłam). Do tego mąż alkoholizm motzno (codziennie minimum pół litra a w weekendy to opór). Oczywiście nie widzi w tym problemu bo twierdzi że:"każdy pije, nie pije w pracy,niektórzy piją więcej od niego". W piątek ciągiem pił
  • Odpowiedz
  • 3
@ziuaxa nie jej wina że samce nie są w stanie być wierne ani odczuwać wyższych uczuć


Aha, bo ona dając dupy w wieku 16 lat to tak zajebiście kontrolowała huć. Jasne ( ͡º ͜ʖ͡º)

I jeszcze bez gumy, a potem czokobonsy - forma zalana i wielkie zdziwienie, że jejku, za rok matura a
  • Odpowiedz
@basalyk44: tak, nie przeczę, mój post. Nikt nie jest idealny. Kochałam go jako człowieka to, że miał problem z alkoholem wszyscy wiedzieli. Bywały lepsze dni i gorsze. Pił, ale nie awanturował się, dzieciom okazywał miłość. Był pracowity, pomocny. Może gdybym postawiła mu ultimatum wcześniej z piciem to do zdrady by nie doszło. Tylko że tak #!$%@? bałam się samotności.
  • Odpowiedz
  • 8
@cebulkadeals to co masz teraz to konsekwencje swoich własnych czynów i wyborów moja droga ( ͡º ͜ʖ͡º) Nikt Ci nie kazał w dzieciństwie dawać dupy temu akurat twardzielowi xD

To była Twoja własna decyzja XD XD XD
  • Odpowiedz
@KondProsty: nigdy nie zdradziłam. Nie czułam potrzeby. On mi wystarczał. Tak jak pisałam we wrześniu kończę 33. Naprawdę chciałabym żeby to był bait. Żeby moje życie nie było wywrócone do góry nogami. Chciałabym poczuć się znów kochana.
  • Odpowiedz