Wpis z mikrobloga

W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #zalesie
cebulkadeals - W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wy...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
@Lordon: Nigdy mu nie odmówiłam, także inicjowalam.Od jakiś 2-3 tyg faktycznie rzadziej ale tłumaczyłam to sobie tym że ma więcej pracy i jest przemęczony. Widocznie za bardzo się starałam(´;;`)
  • Odpowiedz
  • 48
Z doświadczenia wiem, że facet zdradza jak nie jest odpowiednio dowartościowany przez swoją kobietę. Lub ma w łóżku niespełnione pragnienia, których żona realizować nie chce/nie może/nie umie.
Pytanie co tu nie zagrało..
  • Odpowiedz
@cebulkadeals:

Po 17 latach związku to nie zdrada tylko rozrywka, więc ogarnij się i uzgodnijcie jakieś sensowne warunki dalszej współpracy. Uczucia wygasają a rozumne istoty potrafią się dogadać, szczególnie gdy w grę wchodzą ich wspólne dzieci.
  • Odpowiedz
@cebulkadeals: Ale wyglądasz na ładna miłą dziewczynę i nie będzie problemu żeby z czasem sobie kogoś znaleźć, pomyśl, możesz teraz pojechać np na pare miesięcy w ciepłe kraje i tam sobie żyć, miesiąc na Bali to ok 650zł tylko lot kosztuje ok 1,5-2k ale im więcej tam będziesz tym bardziej się będzie opłacać. Możesz totalnie przemodelować swoje życie na każdym jego aspekcie i żyć tak jak koedys chciałaś, pomyśl i
  • Odpowiedz
@cebulkadeals:

Też przez to przeszedłem, było ciężko bo jeszcze chodziłem z nią na terapię a ta szmata przez cały czas nie zerwała z tamtym. Najgorsze co w życiu przeszedlem.

Na plus:
Poszedłem na terapię
Pasywno agresywnych ludzi wyczuwam z kilometra
  • Odpowiedz
  • 46
@cebulkadeals współczuję. Trzymaj się, a zdradzajace #!$%@? (obojga plci)olewac. Poboli, ale nie pozwól by to za długo w Tobie siedziało. Nie obwiniaj się. To on #!$%@?, a nie Ty.
  • Odpowiedz