Wpis z mikrobloga

@dzoli: podejście dobre, ale wykonanie takie sobie. Miałem podobnie u siebie. Przez luźną atmosferę ludzie zaczęli olewać delikatnie obowiązki, bo uznali, że szef na to pozwala, skoro nie reaguje. Przyglądałem się, do czasu. Tych co się przykładali zacząłem doceniać dodatkowo, wynagradzać po cichu. Po kilku tygodniach zrobił się dym, a potem już wszyscy zaczęli się przykładać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2982
@dzoli: uwaga o fajkach mi się podoba, wqrwia mnie ze ci co jarają mogą wychodzić kiedy chcą i robią to nagminnie. W takim razie niepalący powinni wychodzić sobie np żeby popatrzeć na drzewo
  • Odpowiedz
  • 219
@dzoli Wyrazy spuczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jedyny zapis który szanuję to ten dotyczący palaczy. Palenie to rak - w przenośni i dosłownie. Bodajże w Japonii to fajnie ogarnęli i niepalący mieli jakiś dni urlopu ekstra wyliczone żeby nie było stratni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@dzoli: widzę, że na lokalnym rynku można przebierać w pracownikach, skoro tak się traktuje tam pracownika...

Masz przyjść wtedy kiedy cię wezwiemy - rozumiem że płacą za pozostawanie w gotowości po godzinach pracy?
  • Odpowiedz
  • 7
@dzoli ajj stacja paliw kiedyś pracowałem, chyba rok wytrzymałem xd jedyny plus to napiwki za mycie okien czasem i 100-150 ekstra dniówki wpadało. A tak to gówno robota święta nie święta trzeba #!$%@?ć...
  • Odpowiedz
  • 98
@dzoli XDDDD widzę że kierownik stacji to jednak stan umysłu. Czy każdy kierownik nie potrafi pisać?

"nie stosowne"
"w m-cu styczeń"
"jest godzin mało"

Jak kiedyś pracowałem na stacji to jak wiedziałem że jest pożar to pisałem szybkiego smsa koledze żeby pod żadnym pozorem nie odbierał telefonu z roboty bo go będą chcieli ściągnąć. Pomijam już fakt że byli zawsze równi i równiejsi jeśli chodzi o układanie grafików i przydzielanie różnych
  • Odpowiedz
@dzoli: @dzoli: XDDDDDD
Rozumiem, że umowa o pracę jest?
Czy może na zleceniu trzeba na każde szczeknięcie kierowniczka reagować i odbierać telefony w dniu wolnym i przychodzi bo hehe grafik się zmienił? xD
Jedyny sensowny punkt to ten z papierosami i popychaniem pierdół z kimś...
  • Odpowiedz
@dzoli: Pracowałem na call center przy grafiku i czasem szło dostać #!$%@? ludźmi XD Był termin oddania grafiku to ludzie przychodzili po i marudzili że im nje pasują godziny. Nadal uważam że ten „otwarty list” to totalne januszerka i zwolniłbym się zaraz po przeczytaniu go.
  • Odpowiedz
@staryhaliny pracując na umowę o pracę na pełny etat jesteś przez cały miesiąc w gotowości do pracy. Dlatego będąc na chorobowym otrzymujesz zasiłek chorobowy za każdy dzień niezdolności do pracy - nawet ten który miałeś wolny grafikowo.
  • Odpowiedz