Wpis z mikrobloga

@wuwuwrerer:

Starsze pokolenia są nauczone szacunku do pracy, a wiesz czemu? Żeby to się wszystko dalej kręciło jak się kręci.

I co ma z tego starsze pokolenie? jedno wielkie gówno XD weźmy przykład z mojej działki - starsi lekarze nierzadko biorą dyżury po 20zł/h albo robią USG za 20% kwoty płaconej przez pacjenta; młodsze nie schodzi poniżej 100zł/h za dyżur a za USG bierze minimum 60%; kto na tym lepiej wychodzi?:)
@CamusVevo: jak się nie godzisz na warunki w danej pracy to nie podejmuj pracy dzieciaku i tyle w temacie. Nie nadinterpretuj moich wypowiedzi. W każdej dziedzinie życia trzeba się angażować i starać i nie piszę tutaj tylko o pracy. Jak jesteś lezerem to bądź sobie lezerem, ale nie #!$%@? mi, że mam jakąś mentalność niewolnika czy inne pierdoły.
@dzoli: Pracuje na stacji paliw 7 lat. Kolejny pieniacz któremu plany się nie spinają. A menadżer sprzedaży krąży. Pewnie samochód na leasing wzięty ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z takim co tak pisze to ostro podchodzić. Jak się mu posypie połowa załogi to skończy się rumakowanie.

I nie...moja stacja też przez to przechodziła. Grafik jest układany pod pracowników bo ich po prostu nie ma. Nikt nie chce pracować