Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko mirki i mireczki. Mam pewien problem z którym nie wiem co zrobić ze swoim #rozowypasek .
Sytuacja wygląda następująco jesteśmy razem już 2 lata, mieszkamy razem (lvl 24). Ona pracuje w firmie gdzie większość mężczyzn to faceci. Wczoraj jak spała coś mnie tknęło, żeby sprawdzić jej telefon. W wiadomościach znalazłem konwersacje z 1 facetem (który ma żonę i dzieci) jak wyznaje jej miłość, mówi że ja kocha itp. Ona mu odpowiadala że ma chłopaka, bardzo go kocha itd. Nigdy nie miałem powodu żeby stracić jej zaufanie. Pytanie do was jak wy byście to załatwili. Najchętniej pojechałbym pod firmę i dał mu w mordę, ale wiem że siłowe rozwianie nie jest dobre. Zastanawiam się również aby jego żonie wysłać screeny, bo zdjęcia oczywiście porobiłem.
#niebieskipasek #rozoeypasek #zwiazek #problem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bea2ffddfc93000ae089ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko nigdzie nie jedz. Raz widziałem taką sytuację pod swoją firmą jak mąż przyjechał do typa. Nie ma większej żenady. Jeśli cię kocha i jej ufasz to porozmawiaj z nią o co chodzi z tym typem i tyle. W pracy też mam typa co ma dwójkę dzieci i żonę a spermi do innej. Ona go wyśmiała a on dalej swoje. Ja bym napisał do niego i nastraszył zdjęciami. Tylko najpierw
@AnonimoweMirkoWyznania: zmień pracę, żeby wiecej zarabiać, wtedy dwoja dziewczyna nie bedzie musiała chodzić do roboty. A tak naprawdę to ja bym olał i nawet nie wspominal o tym. Najgorsze w związkach jest brak zaufania i sprawdzenie partnera. Bedziesz sie jej musieć tlumaczyc skad wiesz o smsach. Napisala kolesiowi, że cie kocha, musi sobie w życiu radzić, pewnie jest ładna to nie pierwszy i nie ostatni raz ktos ja będzie podrywał, jakby
@AnonimoweMirkoWyznania
@ArniHell

Najlepsza rada w tej sytuacji z jednym zastrzeżeniem - broń Boże nie mów o tym różowemu bo będziesz miał awanturę o sprawdzanie telefonu i więcej na tym stracisz Ty.

Kuknij namiar do tego typa, wyślij mu wiadomość z anonimowego konta na FB, że jak nie przestanie spermić do Twojej laski to screeny ich rozmowy lecą do jego żony (najlepiej jakbyś ją też wypatrzył na FB aby koleś nie sprawdził Twojego
@smacznyy: tylko jaki mialby byc tego cel? Z tego co pisze op to laska nie jest tym oblechem zainteresowana, ale niestety kobiet sie nie uczy asertywnosci i wychodza takie kwiatki, ze oblech pisze, a ona sie boi zablokowac bo nie chce psuc atmosfery w pracy i wrecz czuje sie winna i sie tlumaczy, ze to nie ma prawa bytu. Patrzac na agresywna reakcje opa tez sie nie dziwie, ze mu nie