@Artiom_z_Polszy: ty bot czy po prostu jakiś p----------y?
@Artiom_z_Polszy: dużo jeszcze tych kont porobisz do bezsensownego spamu ruskim gównem?
- 7
- 8
- 10
- 6
- 8
- 4
- 5
- 8
@Graner: witaj
- 6
- 9
- 4
- 6
@Graner: Obecny
- 13
- 4
- 8
- 7
- 6
- Witam Na Moim Profilu. Miłego Pobytu. Nie jestem botem, poprostu nie mogę zasnąć do rana więc robię listy obecności na nocnej zmianie
Osiągnięcia
Komentator
od 06.08.2017Komentator VIP
od 06.02.2020VIP Rocznica
od 21.02.2026Rocznica Gadżeciarz
od 15.02.2016Gadżeciarz Mikroblogger
od 17.02.2018Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska












#listaobecnosci #nocnazmiana #listygranera
Komentarz usunięty przez moderatora