Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko mirki i mireczki. Mam pewien problem z którym nie wiem co zrobić ze swoim #rozowypasek .
Sytuacja wygląda następująco jesteśmy razem już 2 lata, mieszkamy razem (lvl 24). Ona pracuje w firmie gdzie większość mężczyzn to faceci. Wczoraj jak spała coś mnie tknęło, żeby sprawdzić jej telefon. W wiadomościach znalazłem konwersacje z 1 facetem (który ma żonę i dzieci) jak wyznaje jej miłość, mówi że ja kocha itp. Ona mu odpowiadala że ma chłopaka, bardzo go kocha itd. Nigdy nie miałem powodu żeby stracić jej zaufanie. Pytanie do was jak wy byście to załatwili. Najchętniej pojechałbym pod firmę i dał mu w mordę, ale wiem że siłowe rozwianie nie jest dobre. Zastanawiam się również aby jego żonie wysłać screeny, bo zdjęcia oczywiście porobiłem.
#niebieskipasek #rozoeypasek #zwiazek #problem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bea2ffddfc93000ae089ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj tych soyboi i cuckow - jedz, załatw sprawe jak mężczyzna. Laski kochają to! Czy widziałeś żeby w naturze lew czy niedźwiedź gadali z samica na temat zalotów konkurenta?! Nie, wychodzą na otwarte pole i walcza o swoje! A w nagrodę mają samice w całej okolicy. Wiec jak dobrze to rozegrasz* to wszystkie panny z firmy będą za tobą szalały!

*Uwaga, sprawdź najpierw czy przecienik nie jest większy i
Nic zlego sie nie wydarzylo, a pisanie do jego zony to juz uber curestwo.


@mitatuyo: uber curestwe, jest spermienie dalej do zajętej dziewczyny, niektórym trzeba pomóc się #!$%@?ć jeśli sami nie rozumieją "grzecznej" aluzji, zresztą piszą żeby go postraszył a nie od razu leciał ze skargą do szanownej, nieświadomej męża spermiarza, małżonki. Chociaż też jeśli taką wiedzę posiada to kobiecie mógłby zrobić przysługę.
@Sahkez: to jakis zjeb, nic nie poradzisz, piszac do zony zmącisz tam tylko, beda dzieciaki cierpiec, a poza spermiarstwem - ktore jest idiotyczne, ale nieszkodliwe - nic sie nie wydarzylo.
@mitatuyo: dlatego też postraszenie go bez podejmowania dalszych akcji wydaje się optymalnym rozwiązaniem, może go to trochę otrzeźwi i różowa też będzie miała spokój, niestety dużo osób, szczególnie różowe nie chcą wchodzić w sytuacje konfliktowe i dosadnie przekazać informacje a wątpię że użeranie się z takimi #!$%@? sprawia komuś przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)