Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: 176/90kg? Nie pamietam już ile tam dokładnie było.

@Dantte: Trenuje od ponad 8 lat, prawie 9, przez 6 lat byłem naturalem i też jak na osobe naturalną wyglądałem dość dobrze. Nie poszedłem na łatwiznę, poszedłem tam gdzie musiałem żeby sie spełniać.
Żadna z osób nie podeszła do tego patrząc okiem kulturystki,


@Lewusx: No ale przecież to Ty sam w pierwszym wpisie postanowiłeś stanąć z gościem w szranki w kategorii estetyka, a nie kulturystyka. Ktoś tu już pisał, że koleś wygrywa w kategorii estetyka, bo wygląda jak grecki bóg. Pozostając w klimatach okołogreckich, Ty wyglądasz bardziej jak Minotaur. (σ ͜ʖσ)
@Dantte: @MateuszHadeusz: @Purple: @majkkali:


Dobra Panowie, jak widać na zdjęciu, jestem n****y sterydami jak autobus. Co nie zmienia faktu, że Wasz idol również tymi sterydami jest n****y, z tego powodu też umarł w wieku 22 lat, łącząc kilka rzeczy których nie powinno się ze sobą łączyć.

Dlaczego ja wyglądam na karykaturę? Bo tak mam wyglądać na scenie, a scena to mój priorytet.

Dlaczego Zyzz jest bardziej
Na zdjęciu poniżej, byłem naturalny i to mój szczyt jeśli chodzi o naturana przygodę. @Dantte:


@Lewusx: Co dodałeś do treningu poza koksem że ci tak dowaliło przedramiona :D ? Może to kwestia pozy ale różnica jest znaczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lewusx:

To jakiś magnes na cipki się kryje w takim „średnim” wyglądzie, czy jak?

Oczywiście. Niewiele kobiet leci na #!$%@? mięśniaków. Natomiast większości podoba się wysportowana sylwetka z wyraźną definicją mięśni i dobrymi proporcjami oraz symetrią całego ciała.

To ja chyba trochę inaczej rozumiem estetykę

Najwidoczniej. Estetyka to jest właśnie definicja, proporcje, symetria, a nie jak największe i jak najbardziej wyżyłowane mięśnie ¯\_(ツ)_/¯
@Lewusx: ten po prawej ma optymalną sylwetkę ale to zwierzę na głowie jest okropne, sylwetka po prawej jest dużo bardziej #!$%@? jeszcze ok ale zaczyna iść w kierunku dzika, plus za brak fryzury szopa pracza czy innego gryzonia¯\_(ツ)_/¯