Wpis z mikrobloga

@Dantte: @MateuszHadeusz: @Purple: @majkkali:

Dobra Panowie, jak widać na zdjęciu, jestem #!$%@? sterydami jak autobus. Co nie zmienia faktu, że Wasz idol również tymi sterydami jest #!$%@?, z tego powodu też umarł w wieku 22 lat, łącząc kilka rzeczy których nie powinno się ze sobą łączyć.

Dlaczego ja wyglądam na karykaturę? Bo tak mam wyglądać na scenie, a scena to mój priorytet.

Dlaczego Zyzz jest bardziej estetyczny? Bo
@Walkiria81: @elo_: Wiem Koleżanko, na mój widok nikt majtek przez głowę nie sciągał i dobrze wiem jakie sylwetki podobają się bardziej kobietom.
Ale czy mi to umniejsza? No nie powiedziałbym i tak połowa wychwalających się ile to nie ruchali, to spermiarze walący konia zawodowo, którzy na żywo jak maja się odezwać do kobiety, dostają autyzmu.
@Lewusx dlaczego uważasz, że chwalone jest bycie średnim? Gość ma świetną, estetyczną sylwetkę. Nie każdy musi być #!$%@? #!$%@?. Można wyglądać jak on i mieć ponadprzeciętną siłę - patrz StreetLifting. Trochę zamknąłeś się w swoim małym świecie jak dla mnie i nie dopuszczasz do siebie, że nie każdy musi być kulturystą. Kulturystka zawodowa to już niestety dla wielu robienie z siebie karykatury.
@dawid-adamsky: Trochę nadinterpretowałeś to co napisałem, miałem na myśli po prostu że często mniejszy wkład pracy i mniej poważne podejście, jest w środowisku bardziej zachwalane, niż pełne poświęcenie.

Post też został odebrany w sposób nie taki, jaki chciałem żeby był, ludzie zaczęli porównywać sylwetki pod względem tego kto ile lasek by zdobył, w drugiej kolejności, jaką sylwetke wybraliby dla siebie żeby w niej żyć i w trzeciej po której mniej widać
@Lewusx: Powiem Ci tak, cwicze od 10 lat naguralnie i nie mam do ciebie podjazdu, nie sluchaj sie wykopkow ze wygladasz zle bo wygladasz zajebiscie i na tym zdjeciu lepiej od tego rumuna. Ale dobrze wiesz ze to nie ty zrobiles ta sylwetke tylko sterydy i w przyszlosci zaplacisz za to konsekwencjami