Wpis z mikrobloga

Bo większości nie podobają się sylwetki skoksowanych kulturystów, którzy wszystko muszą mieć jak najwieksze. Jesteś #!$%@? ale dla ludzi których nie interesuje kulturystyka to już za dużo. Sylwetka po prawej jest mega estetyczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: jak na pierwszym miejscu po otwarciu mikrobloga wyświetla się foto faceta bez spodni, to ciężko tego nie zauważyć, ale dzięki nie gustuje w facetach i nie chodzi tu bynajmniej o poziom muskulatury, pomimo ile fotek byś nie wrzucił, to nie byłyby sny moich marzeń, a chory to ty musisz być czując potrzebę wrzucania takiego kontentu na forum publiczne...
@Dantte: Chyba sam siebie, bo myślałem że jako 10 letni bywalec siłowni, trenujesz i ogarniesz temat, ale jednak wychodzisz na Janusza bez pojęcia, który nie wierzy w sylwetke 86kg/176cm z 12% tłuszczu.

Współczuje.
@Lewusx: W jego fenomenie chodzi o jego charyzme, podejście do życia i zachowanie. Sylwetka jego nawet jak na tamte czasy (10 lat temu) była po prostu dobra i nic więcej.


@dsomgi00: ja myślę że tak, kulturystycznie szału nie robił.

Ale jego sylwetka to była taka najbardziej imponująca ludziom niezwiązanym ze sportem lub takim sezonowcom, estetytycznie 10/10, bo jednak sylwetka @Lewusx czy Arnolda to się podoba bardziej raczej facetom, ale też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: akurat wiara, to tu słowo użyte na wyrost, a. mogę ci jedynie uwierzyć na słowo, bo wiem jakie cuda potrafi zdziałać dzisiejsza farmakologia, choć nie zaprzeczam, że nakłady pracy też poszły duże. Jednak nie zbaczając z tematu nie neguję powyższego, tylko żenujące jest trochę wrzucanie takich fotek. Oprócz muskulatury popracuj również nad samooceną ¯\_(ツ)_/¯