Wpis z mikrobloga

Siema, my name is Lewandowski, you will hear about me in the future, or you will see me in good morning TVN, but now...

Sprawa jest Mirki i Mirabelki, jako że zleciłem stworzenie firmowej strony internetowej dla mnie, a mam w tej chwili w zasadzie tylko transformacje męskich sylwetek, to chciałbym ogłosić, że do końca miesiąca, przyjmuje wszystkie różowe które NAPRAWDĘ chcą zmienić coś w swoich sylwetkach na prowadzenie online za 50% ceny. Mój target to obie płci, dlaczego z prośbą zwracam się również do Mirków? Bo może Wasza druga połówka błądzi, katuje się jakimiś bezsensownymi dietami, a wciąż nie może osiągnąć celu i nie wie dlaczego, przekierujcie Ją do mnie, za grosz możecie Jej pomóc.

Kontakt: Thelewus@icloud.com

Dlaczego ja? W sumie nie ma większego powodu, ale ludzie mnie polecają, więc chyba umiem w diety i treningi.

*Jedyny haczyk to fakt że proszę o zezwolenie na opublikowanie transformacji na swoim instagramie oraz stronie internetowej, oczywiście na życzenie twarz będzie wblurrowana.

#promocja
#silownia
#rozowepaski
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#dieta
#trening
Lewusx - Siema, my name is Lewandowski, you will hear about me in the future, or you ...

źródło: comment_16351920090pNA23lxfrifIdw6CNvyLg.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Lewusx: A 50% z jakiej ceny? Mam powiedzieć znajomym, że je #!$%@? za 50% ceny ale nie wiem czy z 200zl czy 1000zl. Trochę więcej przejrzystości.
  • Odpowiedz
@amarantowy: Nie będę kradł niszy Panu Jerzemu. ;)

A jak chcesz towar to pytaj po siłowniach, albo pisz do kogoś priv, bo pod postem raczej nikt z Tobą nie będzie chciał o tym pisać.
  • Odpowiedz