Wpis z mikrobloga

O 16:00 zaczyna się Showdown czyli chyba aktualnie zawody w trójboju z najsilniejszymi ludźmi. Oglądać będzie można pod tym adresem:

https://app.coresports.tv/live/178262/showdown-powerlifting-meet-day-1

Niestety trzeba założyć konto, ale jest za darmo.

Z ciekawszych według mnie osób to John Haack vs Chad Penson, Shane Hunt, Jamal Browner, Joe Sullivan, Ashton Rouska czy Kevin Oak. Każdy z nich może się zakręcić jakoś w okolicach tony. Jamal Browner może pobić rekord świata w ciągu, a Joe Sullivan w siadzie. Będą to ciekawe zawody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #trojboj
Pobierz
źródło: comment_1632561763oktlb5YfCeIydxMencdrMT.jpg
  • 22
Pojedziesz na zawody i będzie plaku plaku ze siad nie poszedł bo słabo z wiązaniem było. A tak neoprenki i siemankooo


@deshix: Hiehiehie... treningowo to ja mam #!$%@? albo co najwyżej średnie wiązanie :P Więc bardzo trudno będzie mieć na zawodach gorsze, wręcz przeciwnie będzie :)
Jeden powerlifter urodził się z kałdunem średnim, a drugi z zajebistym, ogromnym!! Spytacie który ma większy total? Żaden! Jeden startuje tylko w piwnicy a drugi jest wrakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@S_M_I_T_H: Imagine putting your body through 4-5 hard sessions each week for years. Training and living like an elitelifter without ever having medals or records to motivate you. Just an undying craving to be the best