Wpis z mikrobloga

Jak wasi rodzice reagują, że siedzicie na neet? Ja ostatnią maturę miałem w poniedziałek, więc dopiero 3 dzień siedzę, a już 2 dzień #!$%@? i matka daje mi znać jaki ze mnie nieudacznik bo se filmy oglądam i nie mam pracy wtf. I jeszcze chcą bym do wojska szedł, bo dostałem list o zasadniczej dobrowlonej służbie
#przegryw ##!$%@? #samotnosc #neet #przegrywpo30tce #depresja #wychodzimyzprzegrywu #gownowpis
  • 33
@kamilek123: #!$%@? bioroboty PRL tylko w robocie znajdują namiastkę szczęścia. Pięknie zaprogramowany niewolniczy biorobocik z twojej matki i powiem nawet więcej... prędzej AI zyska świadomość i będzie miał w dupie robotę dla nas niż twoja matka zmieni nastawienie do neetu i do bezsensownego #!$%@? za miske ryżu
HausHagenbeck - @kamilek123: #!$%@? bioroboty PRL tylko w robocie znajdują namiastkę ...

źródło: latest

Pobierz
idź se do tego wojska choćby na miesiąc


@NoGod23: Pierwszy miesiąc dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej ( o której pisał op), czyli tyle ile trwa szkolenie podstawowe spędzasz na skoszarowaniu, dokładniej 28 dni. 28 dni razy 24 to 672h, liczę to jako 24 godziny, bo większość dnia masz zajęty, a w czasie wolnym nie możesz robić tego co ci się żywnie podoba co mógłbyś robiłć na "wolności", doliczam też czas snu, bo
#!$%@? bioroboty PRL tylko w robocie znajdują namiastkę szczęścia. Pięknie zaprogramowany niewolniczy biorobocik z twojej matki i powiem nawet więcej... prędzej AI zyska świadomość i będzie miał w dupie robotę dla nas niż twoja matka zmieni nastawienie do neetu i do bezsensownego #!$%@? za miske ryżu


@HausHagenbeck: a jedzenie, prad, woda, internet, filmy i mieszkania rosną na drzewach u jego starych w mieszkaniu xD
@kamilek123: pomijam juz ze matka sie #!$%@? bo jej sie nudzi, a obok neetu nawet nie stałeś to ty tak serio to piszesz? Ja jak pamiętam liceum to każdy z nas chłopaków nie mógł się doczekać by móc to gówno wreszcie skończyć, pracować w ciągu dnia, łazić po knajpach, ogniskach wieczorami, jeździć samochodami w weekend, pić, robić hajs, ruchać itd. Ba, połowa z nas się #!$%@?ła w ostatniej klasie, że ciężko