Wpis z mikrobloga

Przez 3 miesiące będę starał się trzymać następująco dietę

Posiłek I (przed treningiem)

6 jajek z majonezem, 8-12 parówek z kurczaka z keczupem 200 g tostów lub chleba z dżemem, 4 ogórki kiszone lub 2 pomidory

Posiłek II (Intra workout)

1 litr piwa bezalkoholowego lub 1 litr coli, ewentualnie 2 monstery

Posiłek III (Post workout)

200-250 g gainera na wodzie

Posiłek IV

400 g wołowiny, 400 g makaronu, 100 g parmezanu, 200 g śmietany 18 % + gotowa zupa wszystko jako zapiekanka

Posiłek V

Kefir + 2 batony lub lody

Posiłek VI

2 puszki tuńczyka lub łosoś i 300-500 g chleba z salsą/keczupem/guacalome i szynką

#dieta #chudnijzwykopem #odchudzanie #mikrokoksy #zdrowie #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Przez 3 miesiące będę starał się trzymać następująco dietę

Posiłek I (p...
źródło: comment_1632493353sPKYyBYWJrtLOAkAui1CxJ.jpg
  • 39
@vomalio: ale przecież ja tak jem na każdej masie czyli z 5 lat, nigdy nie wpłynęło to jakkolwiek na moją wrażliwość insulinową czy lipidogram. Insuliny to lata nie widziałem wyżej niż 2.5 u siebie czy glukozy ponad 90. Negatywnie tylko odbija się na zalaniu, bo duża przebitka energetyczna
@In_thrust_we_trust: nie można, tylko trzeba. Dieta ma być przede wszystkim na lata, więc jak chcesz trenować 10 lat to wyobrażasz sobie ani razu nie zjeść kebaba albo pizzy? Zero piwa, słodyczy, czy czego tam chcesz?

No właśnie. Ja stosuję zasadę 80/20 czyli 80% zdrowo, to jest warzywa, kasze, ryże, makarony, chleb żytni, orzechy, owoce, sezam, pestki dyni, słonecznik, mięso, ryby i ogólnie 2g białka na kg/masy ciała. Pozostałe 20% to dosłownie