Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy, na poczatku zaznaczam że to kompletnie nie jest żadna zarzutka.
Byłem u #divyzwykopem i po prostu gumka pękła i skończyłem w środku. Typiara w ogóle się tym nie przejęła (podejrzewam że ona jest jakaś opóźniona btw), pytam czy jest płodna, a ona że nie wie ale pewnie tak bo jest "mamą". Na koniec zapytałem czy będzie mnie pozywać o alimenty a ona się śmieje że się boje i nie będzie żadnej ciąży. Ta kretynka nawet nie poszła i nie wypłukała tego bo powiedziała że nie może mnie samego zostawić w pokoju. Czy ona mnie może znaleźć potem? Numery są rejestrowane i on jest na mnie. Czy sąd w razie czego podejmie się szukania mnie po numerze telefonu? Jak się bronić HELP. Nie wysyłajcie żadnych past o biletach do meksyku. Proszę o poważne odpowiedzi
#seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613371cf6ffb19000ae1b8ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 86
@AnonimoweMirkoWyznania:

Proszę o poważne odpowiedzi

Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z