Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy, na poczatku zaznaczam że to kompletnie nie jest żadna zarzutka.
Byłem u #divyzwykopem i po prostu gumka pękła i skończyłem w środku. Typiara w ogóle się tym nie przejęła (podejrzewam że ona jest jakaś opóźniona btw), pytam czy jest płodna, a ona że nie wie ale pewnie tak bo jest "mamą". Na koniec zapytałem czy będzie mnie pozywać o alimenty a ona się śmieje że się boje i nie będzie żadnej ciąży. Ta kretynka nawet nie poszła i nie wypłukała tego bo powiedziała że nie może mnie samego zostawić w pokoju. Czy ona mnie może znaleźć potem? Numery są rejestrowane i on jest na mnie. Czy sąd w razie czego podejmie się szukania mnie po numerze telefonu? Jak się bronić HELP. Nie wysyłajcie żadnych past o biletach do meksyku. Proszę o poważne odpowiedzi
#seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613371cf6ffb19000ae1b8ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 86
  • Odpowiedz
Bardzo #!$%@? dobrze. Niech się #!$%@? nauczą, że jak chcą grzyba to powinni zamówić zapiekankę, a nie pakować się w te szmaty.


@wojtoon: co cię tak kukle swędzą? że ktoś puknie dużo ładniejsze laski niż twoja świnka i nie będzie się musiał bawić w związki przy tym? XDDDD
  • Odpowiedz
Może ten stres nauczy Cię choć trochę szacunku do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sandrinia: Niby co takiego złego jest w tym, że koleś #!$%@? za piniondz XD jak ktos nie potrzebuje mega uczuć, a nie ma wyglądu Chada, żeby sobie laski na ONSy bez problemu łapać to divy to dobra opcja i daleko od ONSa nie jest wcale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bylem_zielonko: umalowana #!$%@? z parchem na rozepchanej piździe to nadal rozepchane #!$%@?.
Tyle to ma wspólnego z seksem co nacieranie się psim gównem.

Ale rozumiem spierdoksów bo wiecie

Jak można się spotykać
  • Odpowiedz
@wojtoon: Tak sobie tłumacz XD plujesz jadem, bo ktoś (zazwyczaj za lepszą cenę) ma zgrabną, czystą fit laskę i dobry serwis, a ty pewnie musisz się męczyć z wiecznie obrażoną, zmanierowaną świnką, która jest kłodą w łóżku XD

Lepiej wyskocz z 5 stów i miej porównanie, a nie #!$%@? głupoty na wyhod.pl
  • Odpowiedz
nie chodź na #!$%@? to nie będziesz miał takich zmartwień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może ten stres nauczy Cię choć trochę szacunku do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sandrinia: To niech p0lki dają zwykłym ludziom a nie tylko mokebasom i dynamiczniakom to roksy nie byłyby potrzebne, ok?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bylem_zielonko:
XDDDDD

Nie każdy jest #!$%@?ą jak ty. NIGDY nie płaciłem, nie płacę i nie będę płacił za coś co jest za darmo.
Zwłaszcza, że młode studentki lubią odrobinę starszych facetów i nie mają parcha na wiadrze które było kiedyś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hej mój ziomek miał taki przypadek jest trochę ciapa ale niezłe stanowisko i ma trochę grosza. I też pękła mu guma. diva (jak to wy nazywacie) zapewniała że pigułki że nic się nie stało itd. a teraz od 3 lat walczy aby syna wyrwać patusce i nie płacić alimentów. Raczej zasuwaj do prawnika a nie na wykopie się pytasz. Albo odrazu spytaj się ile chcę kasy abyś ojcem nie
  • Odpowiedz
@wojtoon:
nawet nie chce mi się komentować twoich urojeń

tak tak, roksa ma po 10 klientów dziennie i jest głupia i nie wie że jak złapie jakiegoś grzyba czy tam wenerę, to dla niej out z branży i zanim się nie wyleczy, to będzie musiałą iść do mniej wygodnej pracy
nie to co moja księżniczka, którą poznałem na tinderze i wcale nie muszę płacić za zabieranie jej na randki. poza
performance_artist - @wojtoon: 
nawet nie chce mi się komentować twoich urojeń 

t...

źródło: comment_1630831904mgZhbwjo5LNRfwzIc2prnU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz