Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy, na poczatku zaznaczam że to kompletnie nie jest żadna zarzutka.
Byłem u #divyzwykopem i po prostu gumka pękła i skończyłem w środku. Typiara w ogóle się tym nie przejęła (podejrzewam że ona jest jakaś opóźniona btw), pytam czy jest płodna, a ona że nie wie ale pewnie tak bo jest "mamą". Na koniec zapytałem czy będzie mnie pozywać o alimenty a ona się śmieje że się boje i nie będzie żadnej ciąży. Ta kretynka nawet nie poszła i nie wypłukała tego bo powiedziała że nie może mnie samego zostawić w pokoju. Czy ona mnie może znaleźć potem? Numery są rejestrowane i on jest na mnie. Czy sąd w razie czego podejmie się szukania mnie po numerze telefonu? Jak się bronić HELP. Nie wysyłajcie żadnych past o biletach do meksyku. Proszę o poważne odpowiedzi
#seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613371cf6ffb19000ae1b8ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 86
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: no, kolega wyżej przesadził i to mocno, po co kogoś od razu wyzywać od najgorszych bo robi coś, co mu się nie podoba. Ja też nie popieram, uważam za niemoralne, ale co to zmienia xD nie mam wpływu na to, jak inni żyją, to po co im narzucać coś i to jeszcze wyzwiskami ¯\_(ツ)_/¯ ale zgłaszać go nie będę, w końcu nie do mnie kierował te obelgi ( ͡
  • Odpowiedz
Dla krytykujących chodzenie do prostytutki: co proponujecie? Terapia, jak ktoś ma fobię społeczną albo zaburzenie osobowości, jest trudno dostępna, bardzo kosztowna, bardzo czasochłonna i nie gwarantuje sukcesu.
  • Odpowiedz