Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy, na poczatku zaznaczam że to kompletnie nie jest żadna zarzutka.
Byłem u #divyzwykopem i po prostu gumka pękła i skończyłem w środku. Typiara w ogóle się tym nie przejęła (podejrzewam że ona jest jakaś opóźniona btw), pytam czy jest płodna, a ona że nie wie ale pewnie tak bo jest "mamą". Na koniec zapytałem czy będzie mnie pozywać o alimenty a ona się śmieje że się boje i nie będzie żadnej ciąży. Ta kretynka nawet nie poszła i nie wypłukała tego bo powiedziała że nie może mnie samego zostawić w pokoju. Czy ona mnie może znaleźć potem? Numery są rejestrowane i on jest na mnie. Czy sąd w razie czego podejmie się szukania mnie po numerze telefonu? Jak się bronić HELP. Nie wysyłajcie żadnych past o biletach do meksyku. Proszę o poważne odpowiedzi
#seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613371cf6ffb19000ae1b8ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 86
  • Odpowiedz
No ale co Wam przeszkadza że zarówno na temat #!$%@?, jak i tych co do nich chodzą, mam takie, a nie inne zdanie? Przecież niczego nikomu nie zakazuję. Po prostu piszę, co myślę, tak samo jak Wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sandrinia: Ja się tylko dziwię, że niektórzy mają problem z tematem seksu za pieniądze, ale np. z tematem jednorazowego numerku po pijaku z nieznajomą osobą
  • Odpowiedz
OgnistaDziewczyna: @wojtoon: Ty taki moralista, a prawda jest taka że również jesteś żałosny. Seks powinien być zwieńczeniem relacji. Dodatkiem do niej. Dlatego najlepiej jest mieć jedną kobietę do wszystkiego - kochankę, przyjaciółkę, żonę w jednym. Może i jesteś lepszy od tych którzy chodzą na dziwki, lecz tak w ogóle to nie jesteś dobry. Jedna kobieta dla jednego mężczyzny. Jeden mężczyzna dla jednej kobiety. A nie jakieś walenie się z
  • Odpowiedz
A argument z urodą....tak, żeby zostać #!$%@?ą trzeba być ładną lalą więc jak nie jesteś parówą która nie ma matury bo całe swoje życie daje dupy to się na #!$%@?ę nie nadajesz. Bo jak wiadomo normalne śliczne dziewczyny nie istnieją. A jak się jeszcze w dodatku nie umaluje do łóżka to już w ogóle kijowy seks bo w seksie najważniejsze jest przecież żeby była w koronkowych majtkach....obspermionych przez dzisiejszych klientów.


@wojtoon
  • Odpowiedz
: Ty taki moralista, a prawda jest taka że również jesteś żałosny. Seks powinien być zwieńczeniem relacji. Dodatkiem do niej. Dlatego najlepiej jest mieć jedną kobietę do wszystkiego - kochankę, przyjaciółkę, żonę w jednym. Może i jesteś lepszy od tych którzy chodzą na dziwki, lecz tak w ogóle to nie jesteś dobry. Jedna kobieta dla jednego mężczyzny. Jeden mężczyzna dla jednej kobiety. A nie jakieś walenie się z trzema, czterema, dziesięcioma w
  • Odpowiedz
Może #!$%@? zacznijmy od tego, że FWB to nie ONS.


@wojtoon: co złego jest w ONS?

Po drugie - bondage czy plener to jedna z najczęstszych fantazji seksualnych kobiet (spokojnie jedna na dwie o tym fantazjuje). Ale rozumiem, że nie masz o tym pojęcia bo skąd niby #!$%@? może to
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

Ja się tylko dziwię, że niektórzy mają problem z tematem seksu za pieniądze, ale np. z tematem jednorazowego numerku po pijaku z nieznajomą osobą już nie, bo to za darmo - a przecież to niedaleko od tego XD

Ziom, ale dla mnie fwb, czy ons to taki sam poziom jak seks za pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak komuś pasuje, trudno, nie moje życie, nie
  • Odpowiedz