Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć nitkę z największymi dla was przeżyciami sportowymi w wykonaniu polaków.

Ja zacznę. Rok 2006 i Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej w Japonii. Mecz z Rosją, chodziłem wtedy chyba do 6 klasy podstawówki i nauczycielka języka polskiego puściła naszą całą klasę do szkolnej świetlicy żeby obejrzeć mecz :D podobnie zrobili inni nauczyciele tego dnia :D Dla mnie najbardziej emocjonujące przeżycie, młody dzieciak jarający się z innymi dzieciakami i nauczycielami jak polacy wygrywają z Rosją i jeszcze ten niezapomniany komentarz...piękne czasy. :)

Przy okazji taguję:
#tokio2020 #siatkowka #sport
Pobierz Kadet20 - Chciałbym zacząć nitkę z największymi dla was przeżyciami sportowymi w wyko...
źródło: comment_1627630563K8ekxf6Nub6q02TfWngRCG.jpg
  • 39
@Kadet20: Oczywiście, że MŚ siatkarzy 2014, piękny klimat, niezapomniana atmosfera, mecz otwarcia na narodowym i zwieńczenie tej imprezy zdobyciem złota w wypełnionym po brzegi Spodku, z ochrypniętymi komentatorami.

-Jeden punkt, od mistrzostwa świata!
- Tomek, na litość boską, spokojnie. Zakładam zegarek.
Pobierz kezioezio - @Kadet20: Oczywiście, że MŚ siatkarzy 2014, piękny klimat, niezapomniana ...
źródło: comment_1627642147DbCZ88sxFJ9v0P8siyGz9u.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kadet20: O, pamiętam to! Byłem w gimnazjum wtedy! Nauczyciel geografii powiedział, że dzisiaj zamiast lekcji zwiedzanie i poszliśmy do salki z telewizorem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z następnych lekcji też nas zwolnił.

Z innych to:
- mecze Lecha Poznań na Bulgarskiej, gdy przyjeżdżał Manchester City i Juventus. Byłem na stadionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- mecz ręcznej, gdy Wenta walnął swoją przemowę o
@ptt_ zawsze mnie dziwiło, że ludzie jarali się tym brązem ME w 2009, a o 2007 nikt nie pamiętał, gdzie zostaliśmy wicemistrzami świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kadet20: Euro 2016, piękne wspomnienia (). Oprócz tego mecz Polska - Portugalia w el do euro 2008 i oczywiście Polska - Niemcy z el do euro 2016
@ptt_ Też oglądałem. I ten półfinał z Dania i te dogrywki, które człowiek na stojąco oglądał xd. Tez bardzo lubiłem tego komentatora z Polsatu Sport.