Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć nitkę z największymi dla was przeżyciami sportowymi w wykonaniu polaków.

Ja zacznę. Rok 2006 i Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej w Japonii. Mecz z Rosją, chodziłem wtedy chyba do 6 klasy podstawówki i nauczycielka języka polskiego puściła naszą całą klasę do szkolnej świetlicy żeby obejrzeć mecz :D podobnie zrobili inni nauczyciele tego dnia :D Dla mnie najbardziej emocjonujące przeżycie, młody dzieciak jarający się z innymi dzieciakami i nauczycielami jak polacy wygrywają z Rosją i jeszcze ten niezapomniany komentarz...piękne czasy. :)

Przy okazji taguję:
#tokio2020 #siatkowka #sport
Kadet20 - Chciałbym zacząć nitkę z największymi dla was przeżyciami sportowymi w wyko...

źródło: comment_1627630563K8ekxf6Nub6q02TfWngRCG.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ja byłem wtedy w I LO i na szczęście ojciec zapalony kibic, więc oglądałem ten mecz w domu. Na dalszą część lekcji poszedłem z usprawiedliwieniem od ojca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast tak, ten mecz to były powtórne narodziny polskiej siatkówki. Każdy wspomina Antigę, Castellaniego, z rozrzewnieniem mówi o Heynenie. Dla mnie Raul Lozano to jest bohater bo od niego wszystko się zaczęło. Podobnie jak kilkanaście
  • Odpowiedz
@Kadet20: rok 2007 i MŚ w sapporo na skoczni normalnej, miałem wtedy 9 lat. MISTRZOOOOSTWOOO ŚWIATA Z REKORDEEEEM SKOCZNI, TAK WYGRYWAJĄ TYLKO NAJLEEEEPSI, 102,5 METRAAA.
no i Adaś noszony na barkach Simiego i Morgiego, piękne czasy
  • Odpowiedz
@Kadet20: Mam podobne odczucia z finałem ligi mistrzów liverpool - milan. Byłem wtedy w drugiej klasie podstawówki i oglądaliśmy to całą grupą na zielonej szkole w Łebie. Do końca życia będę pamiętał ten mecz mimo tego, że fanem piłki kopanej nie zostałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kadet20: ja miałem stan przedzawałowy na meczu też siatki jak grali z Niemcami kwalifikacje do właśnie igrzysk w Tokio i bałem się, że jak przegramy to będzie ostry przypał jak mistrzowie świata nie pojadą na IO ;D
  • Odpowiedz
@panpajong: Ooo tak :D Dudek dance to też było coś, później na przerwach w szkole z kumplami jak się grało w piłke to przez tydzień każdy chciał być bramkarzem xdd
  • Odpowiedz
@Kadet20: Zdecydowanie handball i jak Wenta mówił, że zostało dużo czasu (15 sekund a przeciwnik ma piłkę).

2007 i 2009 to były niesamowite lata jeśli chodzi o polską piłkę ręczną.

Szkoda, że obecnie w Polsce nie ma już graczy tej klasy a przynajmniej nie tylu co potrzeba, by mieć mocną kadrę.
  • Odpowiedz