Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć nitkę z największymi dla was przeżyciami sportowymi w wykonaniu polaków.

Ja zacznę. Rok 2006 i Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej w Japonii. Mecz z Rosją, chodziłem wtedy chyba do 6 klasy podstawówki i nauczycielka języka polskiego puściła naszą całą klasę do szkolnej świetlicy żeby obejrzeć mecz :D podobnie zrobili inni nauczyciele tego dnia :D Dla mnie najbardziej emocjonujące przeżycie, młody dzieciak jarający się z innymi dzieciakami i nauczycielami jak polacy wygrywają z Rosją i jeszcze ten niezapomniany komentarz...piękne czasy. :)

Przy okazji taguję:
#tokio2020 #siatkowka #sport
Kadet20 - Chciałbym zacząć nitkę z największymi dla was przeżyciami sportowymi w wyko...

źródło: comment_1627630563K8ekxf6Nub6q02TfWngRCG.jpg

Pobierz
  • 39
@Kadet20: Ja byłem wtedy w I LO i na szczęście ojciec zapalony kibic, więc oglądałem ten mecz w domu. Na dalszą część lekcji poszedłem z usprawiedliwieniem od ojca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast tak, ten mecz to były powtórne narodziny polskiej siatkówki. Każdy wspomina Antigę, Castellaniego, z rozrzewnieniem mówi o Heynenie. Dla mnie Raul Lozano to jest bohater bo od niego wszystko się zaczęło. Podobnie jak kilkanaście
@Kadet20: ja miałem stan przedzawałowy na meczu też siatki jak grali z Niemcami kwalifikacje do właśnie igrzysk w Tokio i bałem się, że jak przegramy to będzie ostry przypał jak mistrzowie świata nie pojadą na IO ;D