Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirage50: Czemu nie tolerujecie osoby które życzą elektrowstrząsów dla LGBT? Hur dur macie tolerować, przecież to wasze motto.

Nie, motto to jest tolerancja dla stylu życia który nie rani innych, a nie dla przemocy, bądź promowania przemocy.

@SirSherwood: od kiedy to zależy im na tolerancji? Zawsze chodziło o akceptację
@EvilToy zawsze mnie bawi jak lewactwo podciera sobie dupe chrześcijaństwem nie majac o tym pojęcia, czasem udają ze maja bo cos tam przeczytali jakis fragment xD ale kiedy trzeba go zrozumiec i przeczytac jakąś encyklike papieską to juz im nie podrodze bo stanowisko KK Jest to samo od 2tys lat


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: A mnie bawią katole, wycierający swoje gęby, wyrwanymi watkami z listu św Pawła i ze starego testamentu, pomijając całkowicie słowa
@ziumbalapl To ona zaczęła. Nie chcę żeby Polska była reprezentowana przez taką podłą kreaturę

Tak się zastanawiam czy sport to dobre miejsce na politykę. Z jednej strony promowanie czegoś normalnego z drugiej zaś sport to sport i powinien głównie skupić się na rywalizacji i pokonywaniu własnych granic. Już #!$%@? z klepecką bo jak to zawsze bywa, to właśnie jej przeciwnicy robią jej największą reklamę. Wracając do wątku który zacząłem. Jak wiadomo: dasz