Wpis z mikrobloga

@Ranger: zaraz po szkole, czyli rezydenci? No to pewnie faktycznie zarabiają mało i powinni więcej, ale to trochę jak mówienie, że prawnicy w ogóle nie zarabiają, bo stażyści/aplikanci często pracują za darmo, a zdarzają się przypadki że jakaś kancelaria wymaga płacenia za możliwość bycia jej aplikantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xdrcftvgy: No i bardzo #!$%@? dobrze. Ratownicy medyczni to według mnie jeden z cięższych, niewdzięcznych i potrzebnych zawodów. Powinni zajebiście zarabiać. Już widzę jak wszystkie korposzczury z wykopu na hołm ofisie zamieniają się z nimi na zeskrobywanie zarobaczonego żula z ulicy.

I nie, nie mam ratowników w rodzinie, ani sam nim nie jestem.
a co ma taka kasjerka do roboty? Posiedzi na dupie, poprzesuwa produkty przez skaner, weźmie pieniążki albo i nie jak kartą płacone i dniówka zleci.


@NerlaTotep: siostra była kiedyś na kasie to mówiła, że najcięższe było przerzucenie zgrzewek wody
@picasssss1: mam sąsiada ratownika i dokładnie go o to zapytałem, odpowiedział że owszem teraz na dyżur ma 3-4 kursy, ale za to on zdrowych nie wozi i często musi w kolejce ratować życie pacjentowi (niestety bywa, że nie dożywają Ci ludzie końca kolejki) ( ͡° ʖ̯ ͡°) ps- kursów mniej, ale roboty więcej + te stroje + zgony w karetkach... dużo zgonów