Wpis z mikrobloga

@Maruczak:
- noszenie maseczek ma sens tylko w zamkniętych zatłoczonych miejscach np. sklepy, metro
- dystans w sklepach to fikcja; z rodziną też mam trzymać dystans przez nieokreślony czas?
- wirus przenosi się głównie droga kropelkowa, więc o ile nie ssiesz palców po dotykaniu klamek w publicznych miejscach, wystarczy myć je woda z mydlem
- siłownie, gdzie zbierają się młodzi i zdrowi ludzie nie są niebezpieczne, tam łatwo da się utrzymać reżim sanitarny
- restauracje powinny być otwarte w
  • Odpowiedz
Nawet WHO twierdzi, by nie robić lockdownów, że to jest ostateczność tylko po to, by reorganizować pracę systemu zdrowotnego. A


@Reezu: link proszę, może się doedukuje.
  • Odpowiedz
@Maruczak wiesz co ci powiem? #!$%@? mnie że ktoś na siłę narzuca mi jakieś obostrzenia i ma prawo zamknąć mnie we własnym kraju jak jakiegoś poszukiwanego. Moje wejście w dorosłość to dno dna. Gdy w końcu mam pieniądze z pracy i mógłbym z kumplami polecieć sobie na fajne wakacje, powyrywać dupeczki i #!$%@?ć się jak ksieciuniu nad basenem, to mnie zamknęli w jakimś #!$%@? więzieniu. Czaisz stary? Nie wiem ile masz
  • Odpowiedz
@Maruczak: Słowa Merkel z teraz: liczba zakażeń i zgonów nie ma znaczenia. Potrzebny jest nowy mocniejszy lockdown BO MAMY NOWĄ PANDEMIĘ.

Człowieku, według Ciebie jest wszystko ok? Przecież widać ze te restrykcje z nią związane się kupy nie trzymają i dlatego przeciętny niezorientowany Kowalski reaguje tak, jak reaguje i snuje różne teorie.
Agenda 2030 mówi Ci to coś? Przemodelowanie ekonomiczno - społeczne i to takie fest.
Pandemia to tylko katalizator
  • Odpowiedz
@Maruczak nie dziwię jej się, teraz normalnością na wykopie, portalu który śmiał się z wszelkiego rodzaju szurii i patologii, stało się negowanie istnienia pandemii, węszenie spisku rządu, któremu pandemia się "opłaca" i antynaukowy, wręcz paniczny strach przed szczepieniem
  • Odpowiedz