Wpis z mikrobloga

@Maruczak: Pokaż jej co się dzieje na profilu #konfederacja na Facebooku, to jutro zastaniesz spakowanie walizki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tl;dr: Jeśli ktoś uważa, że najbardziej jebnięte teorie typu:
- wirus nie istnieje
- szpitale są puste, na zdjęciach są statyści
- Gates depopuluje świat szczepionkami
- lekarze mordercy zabijają zdrowych
  • Odpowiedz
@werter_do_jercewa: Uwierz mi, żona widuje takich ludzi codziennie więc wiemy ilu takich jest. Zresztą wystarczy zobaczyć ilu debili pojawiło się w tym wątku. Po prostu oboje jesteśmy przerażeni tym co się dzieje. Żona jak jeszcze rok temu miała bardzo patriotyczne poglądy i chciała być w Polsce tak teraz ma już głęboko w dupie "służbę" a chce po prostu godnie żyć. Ja mam tak samo i od jakiegoś czasu planuje z
  • Odpowiedz
@Maruczak: Ale wasze wykształcenie mnie nie interesuje XD nie jest ono ważnym czynnikiem przy podejmowaniu życiowych decyzji. Fakty są takie że lockdowny gówno dają. Mam nadzieje że pomogłem a teraz pakujcie się i możecie zwiedzać świat.
  • Odpowiedz
@Maruczak
Szacunek do pracy małżonki ale czy "środowisko medyczne" jak to Pan napisał. Może mieć zaburzone postrzeganie. Chodzi mi o to że normalni ludzie nie widzą codziennie te tysiące pacjentów. Pana małżonka zapewne ma teraz więcej pracy. Ale z perspektywy zwykłego Kowalskiego proszę sobie wyobrazić że niewiele się zmieniło jakiś znajomy umarł. Zna się jedna dwie osoby co ciężko przeszły i być może samemu się przeszło covida lekko.(lekko w sensie no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maruczak: Jak można mieć patriotyczne poglądy w tym antyludzkim państwie? Patriotyzm jest dla prawicowych idiotów i na pokaz dla obajtków, jakich i innych cwaniaczków.
  • Odpowiedz
@Maruczak: Chcecie po prostu iść za granicę, poprawić komfort życia. Dla mnie nie ma problemu. Ale nie wycierajcie sobie gęby wielkimi patriotycznymi określeniami. Gdziekolwiek wyjedziesz w Europie, trafisz na dokładnie takie same poglądy. Zawsze znajdą się ludzie, którzy inaczej myślą, jeśli twierdzisz że wpis ze screena jest debilny jako medyk to czym się przejmujesz? Sam pójdzie do piachu. W Polsce, Niemczech, Norwegii wszędzie są idioci, inteligenci, źli, dobrzy etc. Po
  • Odpowiedz
@werter_do_jercewa: Uwierz mi, żona widuje takich ludzi codziennie więc wiemy ilu takich jest. Zresztą wystarczy zobaczyć ilu debili pojawiło się w tym wątku. Po prostu oboje jesteśmy przerażeni tym co się dzieje. Żona jak jeszcze rok temu miała bardzo patriotyczne poglądy i chciała być w Polsce tak teraz ma już głęboko w dupie "służbę" a chce po prostu godnie żyć. Ja mam tak samo i od jakiegoś czasu planuje z
  • Odpowiedz
@Maruczak Bracie, Pandemia jest bo żyje w naszej swiadomosci. To nie jest wirus, który prowadzi spustoszenie jak z filmów katostroficznych. Umieralność jest niska. Koszty społeczne ekonomiści porównują do wojen ubiegłego wieku.
  • Odpowiedz