Wpis z mikrobloga

ale foliarskie bydło w------o, k---a niech ci lekarze wyjadą z p0lski i będą was leczyć Socha z Ziębą perhydrolem i trawą, może choć trochę mózgu wam przybędzie
  • Odpowiedz
@Maruczak: ale wiesz, ze ja mieszkam za granica, gdzie tez powoli takie glosy zaczynaja sie pojawiac?

Druga sprawa jest taka, ze lekarz zawsze bedzie mial zaburzony swiatopoglad (jak w kazdym zawodzie) i dla niego centrum zycia bedzie szpital i chorzy. Dla policjanta beda to natomiast przestepcy, areszt i sad - nikt jednak nie pyta sie policjantow jakby widzieli organizacje spoleczenstwa, tak samo nikt nie powinien pytac sie lekarzy. Maja prawo
  • Odpowiedz
@Halbr: Ale pier&&&nie xD A dlaczego ufundowałeś wykształcenie mojej koleżance, anglistce, która wyjechała? Dlaczego ufundowałeś wykształcenie mojemu kumplowi, logistykowi, który wyjechał? Dlaczego ufundowałeś wykształcenie jakiegokolwiek Polaka kształcącego się w Polsce (choćby w zakresie zasadniczej szkoły zawodowej), a następnie wyjechał za granicę? Niech każdy kto zdecydował się przekroczyć granicę, choćby żeby pojeździć na nartach w Czechach, zwraca za swoją edukację! xD Dlaczego tylko lekarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Maruczak: Dobrze że zrobiłeś ten wpis - myślę że większość komentarzy pod nim ostatecznie przekona żonę, że podjęliście dobrą decyzję - wobec niektórych polaczków medycyna i tak pozostaje już bezradna xD Ja przestałem tu już walczyć - o ile również nie zgadzam się z kilkoma dziwnymi pomysłami dot. walki z pandemią, o ile również uważam, że wiele decyzji naszego "wspaniałego" rządu to nieprzemyślana kpina z obywateli zachęcająca ich do obywatelskiego
  • Odpowiedz
@Maruczak: przecież ten gość dobrze napisał, z czym masz problem? Rozumiem, ze chcesz jeszcze z dekadę w maskach łazić i miec sezony lockdownowe? No tak, ale żonka swoje zarobi to przecież wygodnie
  • Odpowiedz
@Maruczak: Mirku, nie przejmuj się. Tu jest wykop. Tu są ludzie, którzy mieli korwina za Boga.... nie znajdziesz tu logiki, a pamiętaj, ze debile szczekają najgłośniej. Normalni też tu są. Podziękuj Żonie za wytrwałość
  • Odpowiedz
  • 0
Ale pier&&&nie xD A dlaczego ufundowałeś wykształcenie mojej koleżance, anglistce, która wyjechała? Dlaczego ufundowałeś wykształcenie mojemu kumplowi, logistykowi, który wyjechał? @xTortox Też tego nie rozumiem.

Dlaczego tylko lekarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xTortox Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nic takiego nie napisałem.

a może ty oddaj kasę za swoje? Dlaczego mam fundować wykształcenie idiotom, którzy nie potrafią logicznie
  • Odpowiedz
@Halbr: Kumam. Czyli jesteś zwolennikiem, aby za zdobyte wykształcenie w Polsce, w przypadku emigracji, zwracali wszyscy, ale wspomniałeś tylko o lekarzach. Utopia większa niż Korwin w polityce xD A co z korzyściami ekonomicznymi naszego kraju wypracowanymi przez obcokrajowców, którzy wykształcili się w swoich krajach, a pracują w Polsce? To już jest spoko?
  • Odpowiedz