Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
#!$%@?, zrobiłem taki zajebisty sos spaghetti, no normalnie od roku nic mi tak nie smakowało z rzeczy zrobionych przez mnie i gurwa musiałem kupić jakiś #!$%@? makaron, który psuje mi całe danie...

To gówno w ogole nie nabrało wody przez co lepi się do siebie, ciężko to wymieszać i jedząc to czujesz jakbyś jadł jakieś jakieś ciasto

#!$%@?... Nie polecam tego badziewia

#gotujzwykopem #zalesie
źródło: comment_16115958276GlXlsvIlqHcH6sA3cpKv9.jpg
  • 73
@Anty_Chryst no generalnie jak gotujesz makaron pięć razy dłużej i dodatkowo nie odcedzasz to się nie dziw, że ujowy. Zgodzę się, że nie jest to może najlepszy makaron, ale ty ewidentnie sierdoliłes gotowanie. Gdybyś po 1,5-2 minut wrzucił porcje makaronu do gara z gotującym się sosem (w ilości odpowiedniej do porcji makaronu) wymieszał i chwilę razem podgrzał, a całość bezpośrednio przed wyłożeniem to było by git
@nicnieslyszalam: Kiedyś kupiłem najdroższy jaki był, bo miało być spaghetti na randkę u mnie i podobnie jak op - sos wyszedł ekstra, a makaron stał się #!$%@? budyniem.

A że już wypiliśmy trochę wina, to jak debil na rowerze pojechałem do sklepu, kupiłem byle jaką paczkę i było zajebiście. Dla niej nie warto było, bo nic z tego nie wyszło, ale warto było jechać po ten makaron dla tamtego sosu. Do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anty_Chryst: kurła Opie. Makaron express 10 minut (°°
Podsumowując informacje
Makaron gotujesz aldente, w dużej ilości osolonej wody. Bez oleju bo sos spłynie.
Odcedzasz i makaron dajesz do naczynia z sosem, mieszasz i wydajesz. Włala.
@CoreInside: dokładnie. Cienki. Bardzo leisty. Takie długie kluski. Niby mąka durum a lipa. Natomiast 10 minutowy też durum z biedry już jest spoko. Ja tego kupiłem bo nie zauważyłem,że kupiłem express i było niemiłe zaskoczenie :(