Wpis z mikrobloga

kasy na wyjazdy na żagle, treningi bjj i imprezy


@MojWlasciciel: No i widzisz tu jest problem twojego anegdotycznego dowodu. Jesteś wyjątkowo zdrową jednostką, zdolną do znoszenia dużej ilości pracy i to w młodym wieku.

ale jakbyś, #!$%@?, ni mioł oczu, to byś się zesrał w tym swoim kapitalizmie.

Zresztą, rozumiem że nigdy nie pracowałeś tylko 8 godzin, prawda? To czyniłoby cię zwolennikiem socjalizmu a przeciez wiemy że miękkim #!$%@? robionyś nie
@lubiemeble: Lewica hoduje tam u siebie naprawdę ciekawe postacie poboczne - Ogórek, Klimasara. Ciekawe co tam szykują dalej, jakich game changerow mają w zanadrzu.

Przypuszczam, że Klinasara to będzie kiedyś taka kolejna gadająca twarz w mediach, która nie ma żadnego doświadczenia życiowego, więc będzie miała nieżyciowe rozwiązania mało istotnych problemów.
Jak ma 21 lat i studiuje to chyba nic dziwnego, że nie pracuje?


@zagu: Dziwne to jest to, że dalej ciągnie hajs od rodziców i nie jest jej głupio. Połączenie dziennych z pracą to był standard u mnie i moich znajomych. Poza kilkoma kierunkami, jest to spokojnie do ogarnięcia a jeszcze można nie pomijać życia studenckiego. Potem będzie płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MojWlasciciel ja też pracowałem - zacząłem w wieku 15 lat jako parkingowy wakacyjnie, ale u mnie w domu nigdy hajsu nie było więc to doskonałe rozumiem. Tylko to było 15 lat temu, teraz też są trochę inne czasy. Wtedy nie zarobiłbys na social media ładną buzią tak jak dziś.
a potem #!$%@? głowa w ścianę ze ludzie po studiach zarabiają 2k do łapy bo nic nie potrafią xDDDD tez mam starych przy hajsie, ale jak poszedłem na studia to piłka była krótka. Chcesz się bawić to zarób. I dziękuje im za takie podejście bo teraz zarabiam i pracuje jak cywilizowany człowiek


@Nikczemny_Pomidor:
WITAM PANA NA ROZMOWIE O PRACĘ
OOO WIDZĘ PRACOWAŁ PAN 8 LAT TEMU NA ZBIORZE TRUSKAWEK. NO NO.
@knur3000 pracowałem między innymi w

No i widzisz tu jest problem twojego anegdotycznego dowodu. Jesteś wyjątkowo zdrową jednostką, zdolną do znoszenia dużej ilości pracy i to w młodym wieku. ale jakbyś, #!$%@?, ni mioł oczu, to byś się zesrał w tym swoim kapitalizmie.


W mojej gminie jest kilkoro dzieci z jakimiś wrodzonymi chorobami. Przy wejściu do lokalnego marketu (o popatrz, nawet nie zachodnioeuropejska sieciówa, tylko lokalne przedsięwzięcie złych kapitalistów) są puszki do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niochland: sorry, ale jak ktoś ma 18 lat i nadal żebra hajs od starych to najlepiej to o nim nie świadczy. Przez dwa miesiące na truskawkach można zarobić na cały rok studiów i na balowanie zostanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lubiemeble: Zależy od studiów. I człowieka. Znam dziewczynę co na medycynie od 2r pracowała po nocach, ale to pracoholiczka bez życia społecznego. Czasem masz tak, że masz w opór zajęć, choćby nieprzydatnych a niestety kultura dogadywania się z Profesorami u nas wciąż kuleje.
sorry, ale jak ktoś ma 18 lat i nadal żebra hajs od starych to najlepiej to o nim nie świadczy.


@dafto: sorry, ale jeśli ktoś ma 18 lat i rodzice nie wspierają go w tym co chce w życiu robić to o nich najlepiej nie świadczy.

Przez dwa miesiące na truskawkach można zarobić na cały rok studiów i na balowanie zostanie.

xD
Dlatego w okresie wakacyjnym jest tak dużo chętnych jest
WITAM PANA NA ROZMOWIE O PRACĘ

OOO WIDZĘ PRACOWAŁ PAN 8 LAT TEMU NA ZBIORZE TRUSKAWEK. NO NO.

A ROK PÓŹNIEJ JAKO PRZYDUPAS NA BUDOWIE. CUDOWNA SPRAWA.

A NA STUDIACH DORABIAŁ PAN W SKLEPIE? O CHOLIPKA

Z PANA DOŚWIADCZENIEM MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ PANU STANOWISKO MENADŻERA I OWOCOWE CZWARTKI, CO PAN NA TO


@niochland: Masz tak płytkie myślenie, że głowa mała xD Nie chodzi o to co dana osoba robiła, ale jeśli załóżmy
Osobę, która w życiu nie pracowała i pewnie będzie pretensjonalna


@udgz: Masz tak płytkie myślenie, że głowa mała xD
Skąd masz pewność, że będzie pretensjonalna?
Skąd masz pewność, że nie chce rozpocząć kariery zawodowej, więc chwyci się wszystkiego co dadzą.
Skąd masz pewność, że nie będzie można jej do głowy wsadzić, że #!$%@? 12h + nadgodziny to coś normalnego?
Skąd masz pewność, że z racji to będzie pierwsza praca takiej osoby