Wpis z mikrobloga

  • 4
@lubiemeble ja pracujący w każde wakacje od 10 roku życia na zbiorach, od 16 roku życia na budowach a od 20 roku życia w trakcie studiów w korpo na stałe + w zawodzie -> :o
  • Odpowiedz
kasy na wyjazdy na żagle, treningi bjj i imprezy


@MojWlasciciel: No i widzisz tu jest problem twojego anegdotycznego dowodu. Jesteś wyjątkowo zdrową jednostką, zdolną do znoszenia dużej ilości pracy i to w młodym wieku.

ale jakbyś, #!$%@?, ni mioł oczu, to byś się zesrał w tym swoim kapitalizmie.

Zresztą, rozumiem że nigdy nie pracowałeś tylko 8 godzin, prawda? To czyniłoby cię zwolennikiem socjalizmu a przeciez wiemy że miękkim #!$%@? robionyś nie
  • Odpowiedz
@lubiemeble: Lewica hoduje tam u siebie naprawdę ciekawe postacie poboczne - Ogórek, Klimasara. Ciekawe co tam szykują dalej, jakich game changerow mają w zanadrzu.

Przypuszczam, że Klinasara to będzie kiedyś taka kolejna gadająca twarz w mediach, która nie ma żadnego doświadczenia życiowego, więc będzie miała nieżyciowe rozwiązania mało istotnych problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
jaki to system gwarantuje "godną pracę"? I jak konkretnie mierzysz godność pracy?

@Usmiech_Niebios: odpowiadam za colegę: poziomem zawiści wobec produktywnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 112
@Nikczemny_Pomidor

>a potem #!$%@? głowa w ścianę ze ludzie po studiach zarabiają 2k do łapy bo nic nie potrafią xDDDD


no rzeczywiście, zapieprzanie przy zbieraniu truskawek w wakacje albo sprzedawanie w budce z kebabem oferuje świetne wpisy do CV, kwalifikacje i wartościowe doświadczenie, które można wykorzystać w pracy po studiach xD
  • Odpowiedz
Jak ma 21 lat i studiuje to chyba nic dziwnego, że nie pracuje?


@zagu: Dziwne to jest to, że dalej ciągnie hajs od rodziców i nie jest jej głupio. Połączenie dziennych z pracą to był standard u mnie i moich znajomych. Poza kilkoma kierunkami, jest to spokojnie do ogarnięcia a jeszcze można nie pomijać życia studenckiego. Potem będzie płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel ja też pracowałem - zacząłem w wieku 15 lat jako parkingowy wakacyjnie, ale u mnie w domu nigdy hajsu nie było więc to doskonałe rozumiem. Tylko to było 15 lat temu, teraz też są trochę inne czasy. Wtedy nie zarobiłbys na social media ładną buzią tak jak dziś.
  • Odpowiedz
a potem #!$%@? głowa w ścianę ze ludzie po studiach zarabiają 2k do łapy bo nic nie potrafią xDDDD tez mam starych przy hajsie, ale jak poszedłem na studia to piłka była krótka. Chcesz się bawić to zarób. I dziękuje im za takie podejście bo teraz zarabiam i pracuje jak cywilizowany człowiek


@Nikczemny_Pomidor:
WITAM PANA NA ROZMOWIE O PRACĘ
OOO WIDZĘ PRACOWAŁ PAN 8 LAT TEMU NA ZBIORZE TRUSKAWEK. NO NO.
  • Odpowiedz
@knur3000 pracowałem między innymi w

No i widzisz tu jest problem twojego anegdotycznego dowodu. Jesteś wyjątkowo zdrową jednostką, zdolną do znoszenia dużej ilości pracy i to w młodym wieku. ale jakbyś, #!$%@?, ni mioł oczu, to byś się zesrał w tym swoim kapitalizmie.


W mojej gminie jest kilkoro dzieci z jakimiś wrodzonymi chorobami. Przy wejściu do lokalnego marketu (o popatrz, nawet nie zachodnioeuropejska sieciówa, tylko lokalne przedsięwzięcie złych kapitalistów) są puszki do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niochland: sorry, ale jak ktoś ma 18 lat i nadal żebra hajs od starych to najlepiej to o nim nie świadczy. Przez dwa miesiące na truskawkach można zarobić na cały rok studiów i na balowanie zostanie.
  • Odpowiedz
to jest sprzed 5 lat też. Jak się ma 21 lat to dość normalne nie pracować


@Koliat: ale niezbyt fajnie okazywać pogardę do pracy, którą wykonuje większość potencjalnego elektoratu partii lewicowej - będąc bananowym dzieckiem. trochę to niesmaczne. aczkolwiek nie wiem czy to nie fejk, bo żeby napisać ostatnie zdanie musiałaby być kompletną idiotką
  • Odpowiedz