Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lubiemeble: Jak ma 21 lat i studiuje to chyba nic dziwnego, że nie pracuje?

@zagu: Ale nigdy? Nawet w wakacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli potwierdza się, że pierwszym podstawowym punktem działalności w partii lewicowej jest konieczność posiadania dzianych starych.
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: pracowanie w czasie studiów przygotowuje cię do życia i uczy etosu pracy. Możesz się obrażać, że brakuje ci godzin w dobie, ale to tylko twój wewnętrzny bunt przed wejściem na wyższy poziom zaangażowania i organizacji czasu. Przypomina mi to sytuację, jak ktoś zaczyna swoją pierwszą, 8 godzinna robotę i narzeka, że to niewolnictwo i tyle trwa. No tak, jak całą karierę robisz powtarzalne, niekreatywne rzeczy i boisz się wysunąć nos
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MojWlasciciel: xD chwalisz się że jesteś #!$%@? niewolnikiem? Dziewczyna przynajmniej ma większa świadomość społeczną od ciebie może dlatego że czytała i uczyła się gdy ty pchałeś towar na magazynie u obszarnika.

@knur3000: albo służyła sponsorowi
Znikąd to co ma na zdjęciach się nie bierze.
  • Odpowiedz
@pianinka:

Nikt nie pisał o pewności, tylko o prawdopodobieństwie.

Czyli jak masz 100% prawdopodobieństwa na wystąpienie czegoś to nie masz pewności, że coś się wydarzy? xD

Jak ktoś ma bogate w cv i widać, że pracy się nie boi to większa szansa, że będzie lepszym pracownikiem niż ktoś, kto w wieku 25 lat jeszcze palcem nie kiwnął

Jak ktoś ma CV bogate w prace typu "przerzucacz cegieł" i stara się o
niochland - @pianinka: 
Nikt nie pisał o pewności, tylko o prawdopodobieństwie.
Czyl...

źródło: comment_1611396444JKzagfqkLZbaguKmV7B3Hu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak myślisz kogo potencjalny pracodawca wybierze?


@udgz: To zależy od bardzo wielu czynników. Zachowujesz się tak jakby ta praca w maku albo roznoszenie ulotek dawała młodym ludziom jakąś niesamowitą przewagę mentalną nad tymi, którzy woleli poczekać z rozpoczęciem pracy do skończenia studiów. Kiedy jeszcze pracowałem w dużym korpo poznałem sporo młodych ludzi, świeżo po studiach, rozpoczynających pracę bez żadnego wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Kiedy prowadziliśmy rekrutacje nie zdarzyło się nam nigdy wybrać
  • Odpowiedz
dlaczego ta internetowa prostytutka ma tylee atencji


@grr193: bo jedna partia ogłosiła ją swoją nową nadzieją i chcemy wiedzieć jacy ludzie będą rządzili nami za kilka lat. Nie jest to niestety optymistyczna prognoza.
  • Odpowiedz
@LocalGuyWhoLifts: Brawo, myślę podobnie

I żeby nie było - ja nigdzie nie napisałem, że praca w Maku/sklepie/na truskawkach jest do dupy. Wręcz przeciwnie. Jak ktoś potrzebuje pieniędzy i szuka czegoś na boku to taki Makdonald zajebista sprawa, bo można sobie godziny dostosować jak się chce. U mnie na dziennych potrafili pogodzić zarówno dzienne jak i pracę.
ALE nie oznacza to, że ktoś kto pracuje od 15 roku życia jest jakoś mitycznie
  • Odpowiedz
@knur3000: Przecież takie pajace, jak ty nawet nie wiedzą nic o życiu xd niewolnik, bo pracujesz? Czyli lekarz lub prawnik to też niewolnik? Niewolnikiem nie jest ten, co nic nie robi? Bo przecież prywaciarz to też niewolnik, ponieważ musi bulić na państwo. Przez takich śmietników jak ty wykop często ma poziom kibla.

I tak, zesralem się. Na twojego mamę
  • Odpowiedz
@niochland: Póki co to ty głównie łapiesz ból dupy i pozujesz na lepszego od tych "zbieraczy truskawek", więc ostro projektujesz sobie pewne rzeczy. Właśnie takiego podejścia wolałabym u swoich dzieci uniknąć, dzięki za naoczny przykład do dyskusji.

Oczywiście jeśli student ma okazję i chęci udzielać się w wolontariatach, praktykach zagranicznych czy stażach to jako rodzic chciałabym mu to ułatwić i w tym pomóc, nie uważam, że praca fizyczna domyślnie jest lepsza
  • Odpowiedz