Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski. Jeśli leci na was #rozowypasek, którym (jeszcze ;)) nie jesteście zainteresowani udajecie, że tego nie zauważacie czy serio tego nie widzicie? Zastanawiam się jak bardzo bezpośrednich znaków potrzebuje mężczyzna, żeby to odnotować. Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków czy jednak to serio trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD

#rozkminy #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 212
Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków


@pregunta: To przecież nic wyjątkowego, niektóre kobiety takie są z natury. A jeśli akurat jakaś nie jest, to i tak facet może to odczytać jako wstęp do #friendzone ¯\_(ツ)_/¯

W przeszłości przerabiałem to parę razy i w 100% przypadków okazywało się to zainteresowaniem wyłącznie przyjacielskim. Sorry, ale
@pregunta moja byla wypisywala mi codziennie setki wiadomości zajebiscie się ubierala dla mnie i szykowała. Do tego #!$%@? takie akcje jak opieranie się swoimi cycami o moje plecy jak np wychylalem się przez okno A dopiero zostaliśmy razem jak się #!$%@? wspólnie.
Jeśli leci na was #rozowypasek, którym (jeszcze ;)) nie jesteście zainteresowani udajecie, że tego nie zauważacie czy serio tego nie widzicie?


@pregunta: jeśli nie jestem nią zainteresowany to udaję że nie widzę - bo często odrzucenie powoduje u Was jakieś dziwne jazdy i nienawiść, więc czasem lepiej liczyć, że Wam się odwidzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się jak bardzo bezpośrednich znaków potrzebuje mężczyzna, żeby to
@pregunta różnie, może w tej chwili ma kogoś na oku i nie patrzy na innych ludzi w ten sposób bo ma w główie ciągle jedna dziewczyne. Może tez byc tak ze nie widzi jeszcze Twojego zinteresowania. Może tez byc tak ze je widzi, ale ignoruje bo mu sie nie podobasz. A moze i byc tak że za 3 lata 7 miesięcy i 22 dni pod prysznicem pomyśli " fuck, ta @pregunta do
@pregunta: he, czasami z tym ciężko. Ale jeżeli uczysz go języka, to zrób konwersacje ze scenek. Jeżeli jest to nauka face to face, to wiadomo jeżeli nie to zadaj pracę domową ułożyć scenę na papierze. Dla niego to scenka że ma zaprosić dziewczynę na randkę, itp. Jak będziesz go oceniać to po prostu pociągnij to dalej, czyli zgódź się, spytaj kiedy i zakończ to konkretami. Jak będzie nawet ciężko kapujący to