Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski. Jeśli leci na was #rozowypasek, którym (jeszcze ;)) nie jesteście zainteresowani udajecie, że tego nie zauważacie czy serio tego nie widzicie? Zastanawiam się jak bardzo bezpośrednich znaków potrzebuje mężczyzna, żeby to odnotować. Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków czy jednak to serio trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD

#rozkminy #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 212
  • Odpowiedz
@pregunta: zdarzyło się zauważyć i liczyć, że jej się znudzi ¯\_(ツ)_/¯

Nie jestem zainteresowany to nie, możliwe, że Twój cel też tak ma
  • Odpowiedz
serio trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD


@pregunta: nie, trzeba powiedzieć mu "jestem Tobą zainteresowana" / "podobasz mi się". Jeśli facet okaże się niezainteresowany to przynajmniej zachowasz godność. Chciałabyś, żeby facet się przed Tobą rozebrał i powiedział "bierz to wszystko"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pregunta: nigdy nie udało mi się zauważyć zainteresowania od różowego, często jest tak, że po kilku latach sama mi mówiła że wysyłała mi znaki i byłem zaskoczony.
  • Odpowiedz
@pregunta: mi się wydaje, że jak dziewczyna się sama z siebie uśmiecha i zagaduje do mnie to jest oczywiste (tj. nie znaczy, że chce wskakiwać do łóżka ze mną ale daje mi do zrozumienia, że jest zainteresowana mną). Ale z tego co czytam na wykopie to mnóstwo facetów jest niekumata i jeszcze chce by to dziewczyna zrobiłą pierwszy krok najlepiej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@pregunta: BTW jestem tak kiepski w odczytywaniu tych sygnałów, ze nawet nie zauważyłem jak znajoma ewidentnie chciała mnie przeleciec, po imprezie ziomek się pytał czy przypadkiem #!$%@? nie jestem, bo dziewczyna wyraźnie to sygnalizowała xD
  • Odpowiedz
@pregunta: ja w liceum przez ponad rok byłem dosłownie molestowany przez laske ale nie wiedziałem o co chodzi xD
Ale to było liceum
Teraz bym potrzebował pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza


@pregunta: ale to typowe zachowanie, więc jak mamy to odebrać jako coś innego?
  • Odpowiedz
@pregunta:
Ja osobiscie widze od razu jak dziewczyne trzeba sfriendzonowac, ale faktycznie z 60% facetow to debile pod tym wzgledem. Chociaz jesli to trwa dluzej to mysle, ze po prostu friendzona wleciala i tyle.
  • Odpowiedz
@pregunta: to jeśli pytasz czy musisz mówić wprost - tak. Sporo facetów przejechało się na błędnym odczytywaniu Waszych znaków i nie często chcemy wyciągać pochopnych wniosków, żeby się nie spotkać z odrzuceniem.
  • Odpowiedz
@pregunta: nie umiemy odczytywać Waszych znaków przeważnie ale lepiej jesli zdecydujesz sie na jawne posuniecia to tak żeby potem Ci nie było głupio bo może on to wszystko juz widzi
  • Odpowiedz
@pregunta: wysyłasz mu materiały na maila? U mnie tak się zaczęło ;> Wysłałam gościowi mema językowo-filmowego, on od razu podłapał i poszedł flirt, gadaliśmy o filmach i zaproponował, czy nie obejrzymy jakiegoś razem. Może tak to pociągnij ;)
  • Odpowiedz