Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski. Jeśli leci na was #rozowypasek, którym (jeszcze ;)) nie jesteście zainteresowani udajecie, że tego nie zauważacie czy serio tego nie widzicie? Zastanawiam się jak bardzo bezpośrednich znaków potrzebuje mężczyzna, żeby to odnotować. Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków czy jednak to serio trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD

#rozkminy #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 212
@pregunta: no niestety zadanie jest trudne... tak jak @Aoss napisał - większość mężczyzn jest słaba w interpretowanie zachowań kobiet. Pamiętam jak często koleżanki mi mówiły, że ta czy tamta na mnie leci, a ja tego nie zauważałem ¯\_(ツ)_/¯. Ale generalnie wydaje mi się, że protip to poświęcanie komuś dużo czasu. Jeżeli będziecie często się spotykać (+ wszystko, o czym napisałaś), to w końcu załapie, a pewnie i sam zacznie wychodzić z