Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski. Jeśli leci na was #rozowypasek, którym (jeszcze ;)) nie jesteście zainteresowani udajecie, że tego nie zauważacie czy serio tego nie widzicie? Zastanawiam się jak bardzo bezpośrednich znaków potrzebuje mężczyzna, żeby to odnotować. Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków czy jednak to serio trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD

#rozkminy #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pregunta: to zależy od faceta, jako ktoś w miarę atrakcyjny i pewny siebie raczej nie mam problemów w ogarneciu tych waszych subtelnych znaków (które po jakimś czasie nie są zbyt subtelne tbh) tylko do tego trzeba mieć z tym styczność i z czasem po prostu, że tak powiem nabiera się wprawy w identyfikacji xd
Gorzej jak ktoś z tym nie ma styczności to też ciężko mu ogarnąć czy różowa akurat
  • Odpowiedz
@pregunta: Zaproszenie na kawę w mieście? Pomyśl sobie w ten sposób. Jeśli dla ciebie bycie miłym wystarcza, to jaka jesteś dla tych, którzy ci się nie podobają? Niemiła? Chyba, że źle to nazywasz.
  • Odpowiedz
@pregunta bo jestem pipa A nie łogier zbyt mała pewność siebie wiele razy odebrała mi okazję aby być z kimś co po czasie okazywało się dla mnie oczywiste że dupeczka chciała A ja tego nie widziałem lub nie chciałem widzieć. Wspólne wyjazdy rowerowe pisanie po nocach wrkrecalem sobie że to tylko znajomość
  • Odpowiedz
@pregunta idziesz i mówisz:: "hej, masz ochotę pójść na jakieś piwo? Kiedy masz wolny czas?", jak odpowiada, że spoko, to nie uważa cię za brzydką albo przynajmniej lubi twój charakter. Jak mówi, że nie, to sobie odpuść.

Jeżeli poszłaś i po piwku dalej uważasz, że jest spoko, to następnym razem powiedz: "hej, zajebiście nam się rozmawiało ostatnio na tym piwie, masz może ochotę wybrać się na randkę?"

Nic innego nie zadziała,
  • Odpowiedz
@pregunta: wy i te wasze specjalne znaki, których nie widzi nikt oprócz was... Weź chłopa na piwo i z nim pogadaj jak człowiek. Tyle wystarczy bez zbędnego kombinowania.
  • Odpowiedz
@pregunta: Czasem do mnie dociera, ile okazji zmarnowałem na etapie gimnazjum / liceum, jak można być takim głupim łosiem :D

Miałem sytuację, która była wygięta jak z komedii, ale ta dziewczyna była trochę stuknięta i nie ma co się dziwić.

Dziewczyny, które moim zdaniem robią to dobrze, po prostu stwarzają okazję do rozmowy, spędzenia czasu razem, pojawiają się tam gdzie ty, są zainteresowane rozmową, zagadują o bzdurę, poczekają, żeby na ciebie
  • Odpowiedz
@pregunta: nic dziwnego, że nie ogarnął, bo tak jak napisałaś zachowują się normali ludzie ( no chyba że p0lacy to wtedy nie)

ja ci powiem co zrobić a więc wygląda to tak:
-zapytaj co masz zrobić żeby zauważył, że go podrywasz (serio nie ma sie co #!$%@?ć i owijać w bawełnę, jak się komuś podobasz to wystarczy xd)
-zaproponuj wyjscie gdzieś razem, ale tak żebyście byli sami
-inicjuj kontakt fizyczny
  • Odpowiedz
@GhostTrick: w punkt, i też jak ktoś napisał gdzieś wyżej - najczęściej odczytujemy te znaki... po kilku latach stojąc pod prysznicem XD miałem również wiele takich sytuacji, do dziś nie zapomnę miny jednej dziewczyny która na mnie leciała (tego wtedy nie wiedziałem) i powiedziałem przy niej komuś, że właśnie w związek wszedłem.
@pregunta: weź no nie wiem na wino zaproś czy coś, na film. Nie wiem czy Ci
  • Odpowiedz
@pregunta: Pamiętam jak miałem 16 lat i koleżanka z klasy mnie zaprosiła na "imprezę" do siebie do domu. Jak tam przyszedłem to okazało się, że dom pusty i jest tylko ona i że koleżanki już poszły. Wypiłem herbatę, zjadłem ciasto, pogadaliśmy chwilę i się zawinąłem xDDDDDDDD. Jak teraz sobie to przypominam to kisnę sam z siebie.
  • Odpowiedz
@pregunta: czym te rzeczy które wymieniłeś różnią się od np. "koleżanka która bardzo mnie lubi"? Skąd niebieski może wiedzieć że akurat dla niego ubierasz się lepiej niż dla innych niebieskich, skąd ma wsiąść porównanie? Czy postawienie sprawy jasno w czymś by ci uchybilo, że w ogóle o to pytasz?
  • Odpowiedz