Wpis z mikrobloga

Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są idealne włosy dla mężczyzny?
-Jaka jest idealna linia włosów dla mężczyzny?
-Skala łysienia wg. Norwooda Hamiltona (Norwood balding scale)
-Czy łysy może być atrakcyjny? (Analiza czaszki dobrze wyglądających, łysych mężczyzn)
-Eksperyment na aplikacji randkowej Tinder (Łysiejący vs z bujnym owłosieniem)
-Historia Kamili, czyli rozstanie po zdjęciu czapki

Tego wszystkiego dowiecie się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga film może być ciężki w odbiorze dla osób które borykają się z łysieniem!

Lub ewentualną motywacją do wykonania przeszczepu włosów

#blackpill
#ciekawostki
#lysienie
#zakola
#wlosy
#redpill
#gruparatowaniapoziomu
  • 131
@looksdontmatter: Jak dobrze ze w pore zaczalem stosowac minoksydyl i linia wlosow wrocila mi do tej z gimbazy. Co prawda genetycznie nie jestem predysponowany do bycia zakolakiem(w pewnym momencie linia wlosow lekko unisla sie i stracilem z cm po bokach), ale patrzac jak koledzy majacy po 23-28 lat wylysieli postanowilem stosowac minoksydyl profilaktycznie. Straszna choroba i wspolczuje ludziom zmagajacym sie z nia
@AntyBohater: niby w jakim mechanizmie? Z tego co wiem jest to lek stosowany kiedys w leczeniu stanow pilnych i naglących związanych z nadciśnieniem tętniczym, ale zostal wycofany przez zbyt agresywne dzialanie co powodowalo ryzyka zbytniego obciazenia serca i co za tym idzie zwiekszenia juz wysokiego ryzyka sercowo-naczyniowego. Z tego co wiem stosowany miejscowo nie ma takiego dzialania
@looksdontmatter: Świetny wykład doktorze rehabilitowany. Zmotywował mnie do zbierania na uzupełniający przeszczep skroni ()

Prawdziwy norwood 0, taki jak tu przedstawiłeś wygląda IMHO słabo na mężczyźnie. Jak małpolud.
Norwood 1 z kwadratową linią to chyba najlepsza możliwość. Te jak to określiłeś "odwrotne zakola" wyglądają kobieco.

@LewCyzud: Po to właśnie masz alkohol i glikol w Minoksidilu żeby maksymalnie penetrować skórę, co powoduje przedostawanie się substancji czynnej do krwiobiegu. Przecież stosując to na głowę to włosy stają się bujniejsze na całym ciele, a nie tylko w miejscu aplikacji. Poczytaj fora dla łysiejących, masz tam multum wątków ludzi którzy stosowali to przez lata dostali i po pewnym czasie takich uboków że nie są w stanie dłużej tego aplikować
@AntyBohater: To czy lek sie wchlania i w jakiej ilosci jest zalezne od predyspozycji, skoro masz efekty ogolnoustrojowe to powinienes zmniejszyc dawke. Czytalem fora i jest tam tez pelno ludzi(idiotow) co stosuje 10% i wyzsze dawki. Sprawa jest jasna masz objawy NIEPOZADANE to zmiejszasz dawke a nie piszesz o tym ze zwieksza ryzyko sercowonaczyniowe.
Orzeszki tez zwiekszaja to ryzyko ale tylko u tych co sa predysponowani do "objawow niepozadsnych" po ich
@looksdontmatter: To przy okazji będę wdzięczny jeśli ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens minoxidili i innych gówien wcieranych w głowę skoro i tak wszystkie włosy, które powinny ci wypaść wypadną ci z chwilą zaprzestania "kuracji"? Pieniądze wyrzucone w błoto, a do tego jeszcze skutki uboczne jak chociażby wspomniane wyżej owłosienie reszty ciała xD Po co to wszystko skoro wystarczy wydać raz, a dobrze z 2.5k euro u Turasa i zrobić przeszczep,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AntyBohater: głupoty gadasz z tym minoxidilem, to nie ma żadnego istotnego wpływu na serce u zdecydowanej większości osób gdy jest stosowane miejscowo

@LewCyzud: sam minoxidil na dłuższą metę nic nie zdziała, trzeba brać finasteryd jeszcze

@trogatelnaya_raduga: a czemu tego zaprzestawać?

Za 2,5k u turasa to 95% tych przeszczepów to nic nie warte gówno co wypada po roku

Dobry przszczep kosztuje kilkadziesiąt tysięcy cebulionów i on też nie będzie działał
@looksdontmatter: No nie powiem, ale twoje filmy powinny być puszczany na lekcjach biologii, aby nastolatki mogły porównywać swój potencjał genetyczny.

Kiedyś zgoliłem włosy na łyso bo ciekawiło mnie jak zareagują "koledzy ze szkoły". Konsekwencje były tragiczne, a ja później dowiedziałem się, że włosy rosną 1,5 cm. na miesiąc. ()
@looksdontmatter: polowa materialow dobrana w sposob co najmniej smieszny. O tym ze nie kazdy bedzie dobrze wygladal na lyso mowisz pokazujac zdjecie goscia co nigdy nie widzial slonca i porownujesz do opalonych modeli.

Podobnie z z gruboscia karku. Przeciez gruboac karku w duzej mierze zalezy od aktywnosci fizycznej.

I wiele innych, jak zbyt waskie szczeki w czasach gdy mozna kupic przezroczyste, zdejmowane nakladki, ktore wyprostuja ci zeby...