Wpis z mikrobloga

Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są idealne włosy dla mężczyzny?
-Jaka jest idealna linia włosów dla mężczyzny?
-Skala łysienia wg. Norwooda Hamiltona (Norwood balding scale)
-Czy łysy może być atrakcyjny? (Analiza czaszki dobrze wyglądających, łysych mężczyzn)
-Eksperyment na aplikacji randkowej Tinder (Łysiejący vs z bujnym owłosieniem)
-Historia Kamili, czyli rozstanie po zdjęciu czapki

Tego wszystkiego dowiecie się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga film może być ciężki w odbiorze dla osób które borykają się z łysieniem!

Lub ewentualną motywacją do wykonania przeszczepu włosów

#blackpill
#ciekawostki
#lysienie
#zakola
#wlosy
#redpill
#gruparatowaniapoziomu
l.....r - Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są i...
  • 131
@looksdontmatter: No nie powiem, ale twoje filmy powinny być puszczany na lekcjach biologii, aby nastolatki mogły porównywać swój potencjał genetyczny.

Kiedyś zgoliłem włosy na łyso bo ciekawiło mnie jak zareagują "koledzy ze szkoły". Konsekwencje były tragiczne, a ja później dowiedziałem się, że włosy rosną 1,5 cm. na miesiąc. ()
@looksdontmatter: polowa materialow dobrana w sposob co najmniej smieszny. O tym ze nie kazdy bedzie dobrze wygladal na lyso mowisz pokazujac zdjecie goscia co nigdy nie widzial slonca i porownujesz do opalonych modeli.

Podobnie z z gruboscia karku. Przeciez gruboac karku w duzej mierze zalezy od aktywnosci fizycznej.

I wiele innych, jak zbyt waskie szczeki w czasach gdy mozna kupic przezroczyste, zdejmowane nakladki, ktore wyprostuja ci zeby...
@looksdontmatter ale prychłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Grupa ratowania poziomu? Takie ciekawostki sa wyznacznikiem życia tutejszych plemion. Lud tutaj tego oczekuje.

Fakt ze wygląda się przystojniej z włosami, ale muszą też one być zadbane. Znam wiele małżeństw gdzie mężowie mają zakola czy takie głowy jak ten "pan jajko". Ta cecha moze być na początku odbierana, ale potem liczą się inne rzeczy. Wszystko zależy z kim się zadajesz i
No to źle sie mowi, nie jest to glownie zalezne od poziomu testosteronu a wrazliwosci receptorowej. Swoja droga kobiety tez moga lysiec androgenowo ¯\(ツ)/¯


@LewCyzud:
Potwierdzam. Mam z natury gęste włosy, wyłysieć nie wyłysieję, zarost jak u nastolatka, a poziom testosteronu czasem tak mi szybuje, że powinni mnie zamykać w klatce. Cechy dymorficzne też wyraźne.
W rodzinie wszyscy Wiedźmini- praktycznie zero łysienia nawet po pięćdziesiątce.
@LewCyzud: Tak, zmniejszasz dawkę jak masz objawy pokroju nadciśnienia i silne migreny - byleby zachować tę parę włosów więcej xD Uboki przy monoksidilu się Zawsze pojawią - szczególnie po paroletnim stosowaniu. Tak czy siak powodzenia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AntyBohater: Ale ten lek zmiejsza cisnienie tetnicze krwi a nie je podwyzsza. Lek obniza systemowy opor naczyniowy SVR-natomiast objetosc krwi w lozysku naczyniowym nie zmienia sie->spada
@looksdontmatter: Szacun za pracę, którą musiałeś włożyć w szukanie materiałów i tworzenie filmiku. W bardzo przystępny sposób wyjaśniłeś temat proporcji twarzy. Jednak na koniec trochę zaczyna śmierdzieć gadką przegrywa. Wiadomo, że lepiej być pięknym, młodym z idealną linią włosów, ale jak jesteś piękny i młody z zakolami, to dalej masz powodzenie u lasek. Serio myślisz, że zakolak z miniaturki miałby problem ze znalezieniem dziewczyny? ( ͡° ͜ʖ ͡°