Wpis z mikrobloga

Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są idealne włosy dla mężczyzny?
-Jaka jest idealna linia włosów dla mężczyzny?
-Skala łysienia wg. Norwooda Hamiltona (Norwood balding scale)
-Czy łysy może być atrakcyjny? (Analiza czaszki dobrze wyglądających, łysych mężczyzn)
-Eksperyment na aplikacji randkowej Tinder (Łysiejący vs z bujnym owłosieniem)
-Historia Kamili, czyli rozstanie po zdjęciu czapki

Tego wszystkiego dowiecie się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga film może być ciężki w odbiorze dla osób które borykają się z łysieniem!

Lub ewentualną motywacją do wykonania przeszczepu włosów

#blackpill
#ciekawostki
#lysienie
#zakola
#wlosy
#redpill
#gruparatowaniapoziomu
l.....r - Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są i...
  • 131
  • Odpowiedz
@looksdontmatter: Jak dobrze ze w pore zaczalem stosowac minoksydyl i linia wlosow wrocila mi do tej z gimbazy. Co prawda genetycznie nie jestem predysponowany do bycia zakolakiem(w pewnym momencie linia wlosow lekko unisla sie i stracilem z cm po bokach), ale patrzac jak koledzy majacy po 23-28 lat wylysieli postanowilem stosowac minoksydyl profilaktycznie. Straszna choroba i wspolczuje ludziom zmagajacym sie z nia
  • Odpowiedz
Mówi się, że łysienie to oznaka większej ilości testosteronu. To powinno być dla kobiet bardziej atrakcyjne. Nie znam łysego bez baby ale znam łysiejącego koniwala. Czyli jeśli łysiejesz to się ogól na zero.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: niby w jakim mechanizmie? Z tego co wiem jest to lek stosowany kiedys w leczeniu stanow pilnych i naglących związanych z nadciśnieniem tętniczym, ale zostal wycofany przez zbyt agresywne dzialanie co powodowalo ryzyka zbytniego obciazenia serca i co za tym idzie zwiekszenia juz wysokiego ryzyka sercowo-naczyniowego. Z tego co wiem stosowany miejscowo nie ma takiego dzialania
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Musze pomyśleć, bo ciężko sobie wyobrazić scenariusz do czegoś takiego. Wzrost chyba jest najbardziej zauważalnym, mierzalnym czynnikiem u ludzi i tak oczywistym że materiał musiałby odsłonić coś nie oczywistego związanego z tą kwestią
  • Odpowiedz