Wpis z mikrobloga

Mireczki, macie może jakieś niepotrzebne gadżety typu długopisy z nadrukiem, kubeczki lub maskotki i moglibyście je podarować mojej bibliotece? Potrzebne są mi na nagrody w konkursach. W razie potrzeby zawsze robiłam rundkę po okolicznych sklepach i firmach, prosiłam o różne gadżety i dostawałam smycze, czapeczki, kredki itp. W tym roku jest trudniej, małe firmy cienko przędą, nie mają pieniędzy na gadżety reklamowe. Przede mną konkurs rozpoznawania cytatów, na opowiadanie świąteczne i turniej łamigłówek, które zachęcają do zaglądania do biblioteki i czytania. Chciałabym, żeby dzieciaki mogły liczyć na jakąś nagrodę, nie tylko na tę czekoladę, którą kupuję zawsze z własnych środków. #pracbaza #ksiazki #gorzowwielkopolski #gorzow
  • 132
@Goronco: Różnica jest prosta - z Wykopu kultury się nie nauczysz. Z tej książki, którą pokazałeś, też nie. I nie z każdego bloga. Ja osobiście nie uznaję wartości książki jako książki - przedmiotu i jego wyższości nad całą resztą mediów. Dla mnie to kwestia preferencji, aaale: książki są pisane dzisiaj, 10, 50, 300 lat temu i stanowią często najbardziej przyswajalne i bliskie nam źródło wiedzy o realiach i kulturze tamtego okresu.
drugie jest udowodnione że dzieciaki bardziej rozwija gra przygodowa


@wiem_wszystko: Usrane, ty dzbanie. XD Nie przeczytałeś żadnego z badań na ten temat tylko co najwyżej clickbaitowy artykulik który na nich bazował, więc zwijaj się ze swoim ugabuga zanim ktoś cię rozjedzie.

@KatieWee: Zrób jakaś zbiórkę to ktoś się dorzuci i będziesz mogła coś kupić, a wysyłać rzeczy to więcej zachodu.
@KatieWee: zdumiewające, że komuś może przeszkadzać to, co robisz. Pomyśl może o jakiejś zbiórce na pomagam.pl/siepomaga i wrzuć tutaj - na pewno dołożę cegiełkę :)
Ah to finansowanie kultury przez nasz rząd. Strasznie współczuję tego, że bardzo często szkolne biblioteki (ale nie tylko) są ignorowane przed decydentów a potem się dziwią, że nikt do zapyziałej biblioteki nie chce przychodzić. Potem niska frekwencja jest doskonałym argumentem, aby biblioteki likwidować albo próbować łączyć w jakieś potworki z placówkami kultury ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KatieWee: Mam trochę książek, ale raczej dla starszych dzieciaków. Kryminały Mroza, kilka tytułów Kinga czy Miłoszewskiego. Mogę wysłać Ci całą paczkę i sama zrobisz selekcję. Te, które nie będą się nadawały na nagrody, możesz po prostu wrzucić do biblioteki. Pasuje Ci taki deal? :D
@KatieWee pisałaś do większych firm? Nie tylko lokalnych? Np. T-Mobile Polska, albo innych operatorów? Oni zazwyczaj mają duże budżety na reklamę i wsparcie młodych w ramach wolontariatow itd. Pisz do działu PR zawsze albo na ogólne maile.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Euphor: a co ma bezrobocie do tego? Nie ma nic gorszego niż brandzlowanie się do tego ile kto czyta. Nie jestem bezrobotny przez to, że nie czytam i pewnie jestem po hehe zawodówce, a przez covid jak masa osób. No, ale opka ma misje xD wcale mc nie rozwija bardziej niż książki xd
nie stać cię to nie organizuj xd co ludzie mają w głowach


@koeskoes: @apatozaur: Ale wy macie zryte banie. Chyba jak ktoś się stara robić więcej niż tyle na ile go stać to zasługuje właśnie na szacunek i kibicowanie. Wy pewnie nawet tego na co was stać nie robicie tylko browarek i pora na CSa.