Wpis z mikrobloga

Mireczki, macie może jakieś niepotrzebne gadżety typu długopisy z nadrukiem, kubeczki lub maskotki i moglibyście je podarować mojej bibliotece? Potrzebne są mi na nagrody w konkursach. W razie potrzeby zawsze robiłam rundkę po okolicznych sklepach i firmach, prosiłam o różne gadżety i dostawałam smycze, czapeczki, kredki itp. W tym roku jest trudniej, małe firmy cienko przędą, nie mają pieniędzy na gadżety reklamowe. Przede mną konkurs rozpoznawania cytatów, na opowiadanie świąteczne i turniej łamigłówek, które zachęcają do zaglądania do biblioteki i czytania. Chciałabym, żeby dzieciaki mogły liczyć na jakąś nagrodę, nie tylko na tę czekoladę, którą kupuję zawsze z własnych środków. #pracbaza #ksiazki #gorzowwielkopolski #gorzow
  • 132
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KatieWee: Pracuję w organizacji pozarządowej i też tak czasami musimy żebrać jak chcemy coś fajniejszego zorganizować xD
Zwykle udaje nam się coś dostać od urzędów, bo my realizujemy projekty współfinansowane ze środków publicznych (choć wcale niekoniecznie z tych konkretnie jednostek), stąd moja sugestia :)