Wpis z mikrobloga

Mireczki, macie może jakieś niepotrzebne gadżety typu długopisy z nadrukiem, kubeczki lub maskotki i moglibyście je podarować mojej bibliotece? Potrzebne są mi na nagrody w konkursach. W razie potrzeby zawsze robiłam rundkę po okolicznych sklepach i firmach, prosiłam o różne gadżety i dostawałam smycze, czapeczki, kredki itp. W tym roku jest trudniej, małe firmy cienko przędą, nie mają pieniędzy na gadżety reklamowe. Przede mną konkurs rozpoznawania cytatów, na opowiadanie świąteczne i turniej łamigłówek, które zachęcają do zaglądania do biblioteki i czytania. Chciałabym, żeby dzieciaki mogły liczyć na jakąś nagrodę, nie tylko na tę czekoladę, którą kupuję zawsze z własnych środków. #pracbaza #ksiazki #gorzowwielkopolski #gorzow
  • 132
  • Odpowiedz
@koeskoes: a właśnie, że będę organizowała! Nawet jeżeli miałabym wydać każdego miesiąca 100 zł na nagrody dla czytających dzieciaków to uważam to za dobrze wydane pieniądze
  • Odpowiedz
Konkurs rozpoznawania cytatów mam zaplanowany na listopad, świąteczny na grudzień, turniej łamigłówek co roku organizuję na dwa tygodnie przed feriami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@KatieWee: a próbowałaś poprosić o coś w Urzędzie Miasta, Marszałkowskim albo jakiejś instytucji samorządowej?
Albo lokalnej firmy lub klubu sportowego, Falubaz czy tam Stal ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dekonfitura: Wiesz, podczas studiów pracowałam w punkcie informacji turystycznej w bimbie. Tam był problem z dostarczeniem gadżetów na sprzedaż a co dopiero za darmo() Do lokalnych firm jak najbardziej zaglądam, szczególnie tych w okolicy. A o Falubazie to ty nic nie mów, jeżeli wejdzie tu ktoś spod tagu Gorzów to Cię zje:D
  • Odpowiedz
@apatozaur: No właśnie zawsze było mnie stać, w tym roku jest inaczej. Ja swoją pracę traktuję trochę jak misję bo dzisiaj czytelnictwo umiera. A jest ważne, szczególnie dla dzieciaków. Krytyka wspierania czytelnictwa zawsze mnie zdumiewa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KatieWee: Pracuję w organizacji pozarządowej i też tak czasami musimy żebrać jak chcemy coś fajniejszego zorganizować xD
Zwykle udaje nam się coś dostać od urzędów, bo my realizujemy projekty współfinansowane ze środków publicznych (choć wcale niekoniecznie z tych konkretnie jednostek), stąd moja sugestia :)
  • Odpowiedz