Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w to, co właśnie #!$%@?ło się w moim życiu. 8 dni temu urodziła mi się córka i tak jak widzicie na zdjęciu - jest mulatem. Żona, której ufałem, której poświeciłem 10 lat swojego życia, zdradziła mnie z murzynem, który ją zalał i tak sobie żyłem w nieświadomośći przez 9 miesięcy, dzieląc z nią jedno łóżko, usługując i robiąc wszystko, aby przeszła ciąże jak najlepiej. Dopiero teraz to wszystko do mnie dochodzi, przez tydzień byłem pijany w trupa, wziąłem urlop w robocie i mieszkam chwilowo u rodziców, którzy też w to nie dowierzają. #!$%@?, czuje się jak gówno, totalnie poniżony. "Żona", bo jeszcze ją tak można nazwać (na dniach leci wniosek rozwodowy i juz wiem, ze będzie wojna), przeprasza, wydzwania, mówi, że zrobiła okropną rzecz, ale była wtedy pijana. Nosz #!$%@?, to wszystko brzmi jak nieśmieszny bait, ale niestety tym baitem nie jest.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #dzieci #dziecko #seks #zalesie #pomocy #rozwod #zdrada
Pobierz chalwaklb - Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w t...
źródło: comment_1592732413xC2zFCB16dfbErnzvipUnH.jpg
  • 167
@chalwaklb nie wiem czy bait, czy nie, ale moja siostra ma kumpla mulata, przy czym rodzice biali. Tatuś ofc się zawinął od razu po narodzinach, ale po jakimś czasie matka wymusiła testy. Był ojcem. Okazało się, że ileś pokoleń wstecz był ktoś czarnoskóry w rodzinie.

Trochę śmiesznie, trochę strasznie, bo ameby umysłowe dalej krzyczą za tym kumplem, że ma #!$%@?ć z Polski ()